Nie wiem czy pomogę, ale w moim przypadku na świerkach walczę z ochojnikiem. Jeżeli znajdziesz "szyszki" to trochę współczuję. Bardzo trudno się go pozbyć, a w mojej okolicy trochę świerków już uschło. Sam musiałem jednego usunąć.
Tak nostalgicznie 4 x Seiko, z którymi się rozstałem, ale w pierwszym przypadku miłość do czcionki pozostała. W pozostałych przypadkach następców też znalazłem [emoji6] To tylko pokazuje, że czasy się zmieniają, a gusta tylko ewaluują [emoji848]
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.