Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gszydlowsky

Użytkownik
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gszydlowsky

 1. Ja polecam Bialetti tuttocrema , fajnie spienia i nie hałasuje 😉
 2. Parametry sprawdzam na Inframaticu 🙂 + liczba opadania już na innym urządzeniu .
 3. @Lincoln Six Echo to trzeba skończyć studia żeby mieć własne zdanie ? Ja uważam że nauczanie zdalne przyniosło więcej szkody niż korzyści i to tylko moja opinia , Ty możesz mieć inną . Skoro już mamy kontakt to powiedz mi o co chodzi z nauką hybrydowa planowaną na jesień ? Jaki ma to cel , skoro teraz wszystko jest ok , wakacje , plaża , żadnych obostrzeń . W czym problem żeby wrócić normalnie do szkoły ? Czym się zajmuje ? - działam w branży rolniczej, produkcja roślinna to tak w skrócie .
 4. @Lincoln Six Echo mówienie że jest dobrze kiedy nie jest to domena polskiej telewizji . Masz tam jakiś etat ? 😆 Ja nie mówię że dla wszystkich , uczniów i studentów jest dobrze ponad 5 mln , część z nich to już miliony 😉 , uważam że nauka zdalna czy tam hybrydowa to mimo wszystko pomyłka , z punktu widzenia jakości nauczania , rozwoju społecznego i zdrowia tych dzieci . I nie można tego tłumaczyć "zmieniającą się rzeczywistością "
 5. Coś w tym jest , znudził mi się zanim na niego nazbierałem 🤣
 6. Szkoda mi tych kilku milionów uczniów będących rok w plecy z nauką , czy zamykanie szkół było potrzebne ? nie sądze . A Ty masz jakieś zdanie na ten temat ? czy tylko polujesz na antyszczepionkowców ?
 7. Odchodząc trochę od tematu szczepień i zgonów nadmiarowych zapytam , co sądzicie o sytuacji w szkolnictwie i planach rządu na nauke hybrydową ? 😠
 8. @Kwiatek na tył Knog Blinder Mob Mr. Chips , na przód mam Nitefighter BT40 - daje dużo światła , ma dosyć sporą baterię ale wrzuciłem ją do pojemnika na narzędzia , obie lampki spoko , ale tylna naprawdę świetna. Przy okazji zapytam , jak Wam się jeździ na gravelu ? Ostatnie lata śmigam na mtb xc i powoli zastanawiam się nad czymś nowym i bije się myślami , jakiś lepszy mtb czy może gravel . Jeżdzę trasy mieszane , las i asfalt .
 9. @cordi7 ale BB58 na paskach jest dostępny . Bransoleta +3000 pln . @mario1971 Suba w cenie z metki ?
 10. Zegarek ciągle ten sam , tylko tło się zmienia 🤪
 11. @kiniol niezaszczepiony nie znaczy chory , Ty też możesz zarażać , przy obecnych restrykcjach i swojej postawie jesteś nawet bardziej niebezpieczny , coś jak kolega @Adi
 12. @Adi dopuszczasz taką możliwość że niektórzy nie zachorują , niektórzy nabyli odporności po przechorowaniu ? a przeglądu nie musisz robić żeby jeździć , auto bez przeglądu też jeździ i wcale nie oznacza to że jest niesprawne 😉
 13. @darekmp3 idąc tym tokiem myślenia to niech płacą również leżący na onkologii i kardiologii , często chorują "na własne życzenie " , no przecież mogli się zdrowo odżywiać , nie pić alko , nie palić itp , ryzyko zachorowania byłoby mniejsze .
 14. @darekmp3 tak w ramach ciekawostki - leczenie w Polsce nie jest za free 😉
 15. @Bugs nawet jeśli "znacznie mniej" to jakiś procent tak , wniosek - testować wszystkich . Zaszczepieni którzy podróżują nie testowani są potencjalnym źródłem zakażenia dla innych , skąd się wzięły poszczególne warianty np. w Polsce ? skoro testuje się tylko niezaszczepionych to kto przywiózł wirusa ?
 16. @tarant 1) to trzeba najpierw komuś udowodnić 2) zaszczepieni również rozsiewają
 17. Dorosły człowiek potrafi to ocenić , uważasz że powinieneś się szczepić zrób to jeśli z jakiegoś powodu masz wątpliwości nie szczep się , nikt nie powinien Cię zmuszać i tyle . @Bugs @Szyszkops paczki do Afryki wysyłaliście ? czy odpowiedzialniść za ludzkie życie zaczeła się wraz z pandemią Covid i problemami w krajach rozwiniętych ?
 18. Tak , szczepienie to prywatna sprawa.
 19. @Bugs oczywiście że jest to prywatna sprawa , w domyśle każdy z nas wie co jest dla niego najlepsze i postępuje w ten lub inny sposób , szczepi lub nie , leczy się ziółkami albo antybiotykiem wolny wybór . Nikt nie ma prawa mówić nam co jest dla nas lepsze bo sami wiemy to najlepiej . To że ktoś się nie zaszczepił nie znaczy że jest antyszczepionkowcem , wystarczy że ma wątpliwości i stąd taka decyzja .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.