Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sparta31

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

104 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Marka zarejestrowana z górką 100 lat temu, nie jest wirtualna, ten konkretny egzemplarz ma kopertę z kruszcu. A że używali obcych mechanizmów? Jestem daleki od pozycjonowania jej w piramidzie prestiżu (zresztą nie mam ku temu żadnych kompetencji), ale tak się przedstawia moja subiektywna ocena. Czy jest klasą średnią? (popularne ostatnio słówko) No nie jest. Czy nie ma wartości kolekcjonerskiej? Każdy musi sobie odpowiedzieć sam.
 2. O marce było już na forum, w mojej opinii w żadnym razie nie jest to zegarek "budżetowy" ponadto jak zawsze kopalnią informacji jest Mikrolisk: http://www.mikrolisk.de/show.php?site=280 (nie wiem czemu link nie odsyła - należy wyszukać pod "rochette"
 3. https://www.watch-wiki.net/index.php?title=Marvin
 4. Jak ArchieLuxury się wypowiadał parę miesięcy temu niepochlebnie o Panu Timepiece Gentelman to wszyscy się śmiali 😗
 5. Fajniejszy, bo nie kusi spłacać nim kredytu za mieszkanie 🙃 Oczywiście żartuję - kocham vintage i niewymuszoną elegancję, a powyższe zdecydowanie się w ten obraz wpisują. Dzięki za linka, interesująca lektura!
 6. Cóż - można by rzec, że nie miał zbyt trudnego i urozmaiconego życia. Kupiony w 77 roku przez mojego świętej pamięci stryjecznego dziadka, który to miał nawyk nieużywania zdobytych rzeczy. Za czasów tzw. "współczesnych" stryj chyba ani razu nie miał go na ręku. Z racji zainteresowań zegarek otrzymałem ja i nadal leży w pudełku - nawet nie przeniosłem go do kufra z resztą zbioru. Dzisiaj został trochę rozruszany i przy okazji można było cyknąć zdjęcie.
 7. Tak przypuszczam. Design naprawdę mocno kosmiczny.
 8. Temat kontrowersyjny, czyli Adriatica na Claro 888
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.