Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

gutekilo

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

87 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W zeszłym roku zamawiałem z tego sklepu z Hiszpanii: https://onewatchforyou.com/ Mieli swojego czasu najlepsze ceny. Teraz widzę, że jest jakiś problem ze stroną. Co do serwisu to nie mam pojęcia. Całe szczęście jeszcze nie potrzebowałem.
 2. Panie Przemku @Pepcioza czy nadal działa Pan w branży pasków? Próbowałem się z Panem skontaktować przez formularz na Pana stronie i przez maila ale nie dostałem odpowiedzi. Chciałem złożyć zamówienie na kolejny pasek.
 3. Zgodnie z radą kolegi @ledr przejrzałem dokładniej internet pod kątem zdjęć nadgarstkowych. Obejrzałem chyba wszystkie recenzje na YouTube i znalazłem wśród nich przykłady, że ten zegar może dobrze leżeć na podobnym nadgarstku. Wygląda na to, że zaryzykuję i zamówię ten zegar 😀 Po obejrzeniu i przeczytaniu tych wszystkich recenzji tak bardzo się na niego napaliłem, że nie ma co więcej zwlekać 😄 W sklepie polecanym kilka stron wcześniej przez innego użytkownika znalazłem całkiem fajną promocje na ref. który mnie interesuje, tj. wersja z bransoletą H38416111 https://www.onewatchforyou.com/producto/hamilton-intra-matic-h38416111/ @siomon dzięki za te fotki! Można wiedzieć jak szeroki masz nadgarstek?
 4. Zakochałem się w tym Hamiltonie ref H38416111. Wyczytałem, że jego L2L to 49mm. Niestety mam nadgarstek o obwodzie 16,5 cm. Myślicie, że jest szansa na to, że będzie pasować na tak mały nadgarstek? Czy to kolejny zegarek, który muszę odpuścić przez rozmiar? 😭 Faktycznie też nie bardzo można go przymierzyć w Warszawie.
 5. Piękna robota. Aż miło patrzeć jak Twoja praca się rozwija.
 6. Dzisiaj przyjechał do mnie taki kolega
 7. Bardzo dobrze się czytało. Niezwykle interesujący początek z propozycją stworzenia takiej bransolety. Aż mnie zaciekawiłeś tematem brązu 🤔 Faktycznie połączenie brązu i stali w bransolecie wyglada przyjemnie dla oka.
 8. gutekilo

  Orient

  Ja kupowałem na amazonie nawet trochę taniej niż w sklepie który podałeś. https://www.amazon.pl/dp/B07JF61L6J/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_Z1FFTPH0GHKVGPQ82T7C?_encoding=UTF8&psc=1 Jeszcze 2 miesiące temu był do kupienia za 900 zł.
 9. No i to szanuje Ładny okaz, ładne zdjęcie!
 10. Ze swojej strony mogę dodać, że mam ok 4 tys. subskrybentów na youtube - nie ma czym się chwalić, bo nie o to w tym chodzi, ale będę promować Twoje filmiki u siebie, mam nadzieje, że to pomoże chociaż trochę zwiększyć "zasięg"
 11. Na youtube się wypowiedziałem, powtórzę tutaj. Dla mnie prowadzisz jeden z najciekawszych i najlepiej zapowiadających się polskich kanałów o tematyce zegarków. Będę promować gdzie się tylko da Ponoć najtrudniej zdobyć pierwszych subskrybentów, a później idzie lawinowo, czego i Tobie życzę! Sam zegarek wygląda cudownie! Trafia w moje gusta.
 12. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem
 13. A dzisiaj troszkę inny
 14. Ups, ale gafa. Dzięki za zwrócenie uwagi, poprawione.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.