Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gutekilo

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgodnie z radą kolegi @ledr przejrzałem dokładniej internet pod kątem zdjęć nadgarstkowych. Obejrzałem chyba wszystkie recenzje na YouTube i znalazłem wśród nich przykłady, że ten zegar może dobrze leżeć na podobnym nadgarstku. Wygląda na to, że zaryzykuję i zamówię ten zegar 😀 Po obejrzeniu i przeczytaniu tych wszystkich recenzji tak bardzo się na niego napaliłem, że nie ma co więcej zwlekać 😄 W sklepie polecanym kilka stron wcześniej przez innego użytkownika znalazłem całkiem fajną promocje na ref. który mnie interesuje, tj. wersja z bransoletą H38416111 https://www.onewatchforyou.com/producto/hamilton-intra-matic-h38416111/ @siomon dzięki za te fotki! Można wiedzieć jak szeroki masz nadgarstek?
 2. Zakochałem się w tym Hamiltonie ref H38416111. Wyczytałem, że jego L2L to 49mm. Niestety mam nadgarstek o obwodzie 16,5 cm. Myślicie, że jest szansa na to, że będzie pasować na tak mały nadgarstek? Czy to kolejny zegarek, który muszę odpuścić przez rozmiar? 😭 Faktycznie też nie bardzo można go przymierzyć w Warszawie.
 3. Piękna robota. Aż miło patrzeć jak Twoja praca się rozwija.
 4. Dzisiaj przyjechał do mnie taki kolega
 5. Bardzo dobrze się czytało. Niezwykle interesujący początek z propozycją stworzenia takiej bransolety. Aż mnie zaciekawiłeś tematem brązu 🤔 Faktycznie połączenie brązu i stali w bransolecie wyglada przyjemnie dla oka.
 6. gutekilo

  Orient

  Ja kupowałem na amazonie nawet trochę taniej niż w sklepie który podałeś. https://www.amazon.pl/dp/B07JF61L6J/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_Z1FFTPH0GHKVGPQ82T7C?_encoding=UTF8&psc=1 Jeszcze 2 miesiące temu był do kupienia za 900 zł.
 7. No i to szanuje Ładny okaz, ładne zdjęcie!
 8. Ze swojej strony mogę dodać, że mam ok 4 tys. subskrybentów na youtube - nie ma czym się chwalić, bo nie o to w tym chodzi, ale będę promować Twoje filmiki u siebie, mam nadzieje, że to pomoże chociaż trochę zwiększyć "zasięg"
 9. Na youtube się wypowiedziałem, powtórzę tutaj. Dla mnie prowadzisz jeden z najciekawszych i najlepiej zapowiadających się polskich kanałów o tematyce zegarków. Będę promować gdzie się tylko da Ponoć najtrudniej zdobyć pierwszych subskrybentów, a później idzie lawinowo, czego i Tobie życzę! Sam zegarek wygląda cudownie! Trafia w moje gusta.
 10. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem
 11. A dzisiaj troszkę inny
 12. Ups, ale gafa. Dzięki za zwrócenie uwagi, poprawione.
 13. U mnie na nadgarstku gości dzisiaj Omega Constellation 18k
 14. Miałem to zrobić dawno temu i podzielić się z wami zdjęciami, ale jakoś czasu ostatnio na to nie było [emoji4] Omega Constellation ubrana w czekoladowego krokodyla od Przemka. Pasek pierwsza klasa, od razu widać, że produkt z najwyższej półki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.