Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gutekilo

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

85 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piękna robota. Aż miło patrzeć jak Twoja praca się rozwija.
 2. Dzisiaj przyjechał do mnie taki kolega
 3. Bardzo dobrze się czytało. Niezwykle interesujący początek z propozycją stworzenia takiej bransolety. Aż mnie zaciekawiłeś tematem brązu 🤔 Faktycznie połączenie brązu i stali w bransolecie wyglada przyjemnie dla oka.
 4. gutekilo

  Orient

  Ja kupowałem na amazonie nawet trochę taniej niż w sklepie który podałeś. https://www.amazon.pl/dp/B07JF61L6J/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_Z1FFTPH0GHKVGPQ82T7C?_encoding=UTF8&psc=1 Jeszcze 2 miesiące temu był do kupienia za 900 zł.
 5. No i to szanuje Ładny okaz, ładne zdjęcie!
 6. Ze swojej strony mogę dodać, że mam ok 4 tys. subskrybentów na youtube - nie ma czym się chwalić, bo nie o to w tym chodzi, ale będę promować Twoje filmiki u siebie, mam nadzieje, że to pomoże chociaż trochę zwiększyć "zasięg"
 7. Na youtube się wypowiedziałem, powtórzę tutaj. Dla mnie prowadzisz jeden z najciekawszych i najlepiej zapowiadających się polskich kanałów o tematyce zegarków. Będę promować gdzie się tylko da Ponoć najtrudniej zdobyć pierwszych subskrybentów, a później idzie lawinowo, czego i Tobie życzę! Sam zegarek wygląda cudownie! Trafia w moje gusta.
 8. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem
 9. A dzisiaj troszkę inny
 10. Ups, ale gafa. Dzięki za zwrócenie uwagi, poprawione.
 11. U mnie na nadgarstku gości dzisiaj Omega Constellation 18k
 12. Miałem to zrobić dawno temu i podzielić się z wami zdjęciami, ale jakoś czasu ostatnio na to nie było [emoji4] Omega Constellation ubrana w czekoladowego krokodyla od Przemka. Pasek pierwsza klasa, od razu widać, że produkt z najwyższej półki.
 13. Dla mnie jeden z najciekawszych polskich kanałów o zegarkach na YouTube Gratuluje!
 14. U mnie od jakiegoś czasu na nadgarstku gości taki o to Orient
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.