Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

facecik

Użytkownik
 • Content Count

  849
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,406 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

1,185 profile views
 1. Gdyby nie salon Kruka w GMok., to bym nie miał swoich rolexów. Wygodnie było się zapisać, za pierwszym razem całkowicie spontanicznie, przy okazji zakupu czegoś tam innego. A prestiż? Chrzanić to.
 2. Mam zamiar zrobić dokładnie to samo ze swoim staruszkiem, bo służy mi do zarabiania kasy i dużo nim jeżdżę po Warszawie.
 3. Przez WKruka, około 1,5 miesiąca. Mówili w salonie, że szybko.
 4. Brałbym, ale z ceramicznym bezelem. Mógłby być matowy.
 5. Ale Ty już masz czarnego suba😉... z funkcją GMT. Zresztą, co tam można ulepszać w subie? Chyba tylko rozmiar i zapięcie😉
 6. Ale uprościłeś. A po co komuś kolejny zegarek z czarną tarczą? Jak ktoś jest miłośnikiem i kolekcjonuje to nie może sobie kupić kolorowej tarczy, bo zaraz jest "inwestorem"? No chyba że to utożsamiasz - kolekcjoner=inwestor.
 7. Chyba podchodzisz do tematu zbyt optymistycznie. Moczyłem już takie zegarki z 5 bar (bo myślałem że można 50m zejść pod wodę😆 i nic im nie grozi w "MOSIR-ze") w końcu puściły... Co innego zamoczyć, czy zanurzyć. Czym innym jest zanurzać dynamicznie i cały czas. Ale ja tam się nie znam. W każdym razie u mnie nic bez dodatkowego zabezpieczenia już nie będzie się taplało.
 8. Niby tak, ale ja nie odważyłbym się. Jak dla mnie, żeby można było się pluskać, musi być zakręcana koronka lub inne dodatkowe zabezpieczenie, jak np. w Panerai.
 9. Po informacji serwisu, że naprawiali układ naciągu w moim subie, postanowiłem sprawdzić czy dobrze się nakręca. Chodził przez około 92 godziny od pełnego naładowania i zdjęcia z ręki. Nie jest źle.
 10. Dobra już, nie spierajmy się. Jak dla mnie wygląda na wyższy, choć ma cieńszą kopertę. W sumie ze szkłem i lunetą jest pewnie więcej mm. A jak jest w odczuciu to już Ty wiesz lepiej. Wyłączam się.
 11. Doskonałe wyeksponowanie płaskości👍 Brawo! Porównaj ze swoim drugim Pamem wysokość i jak leżą na nadgarstku. Pewnie 112 wyższe i gorzej leży😆
 12. Trochę spóźniona opinia. Biorąc pod uwagę przekłamania aparatu, jest jeszcze OK. Wszystko zależy od tego jak się z tym czujesz. Może jak już chcesz mieć pama, to nie zaczynaj z "wysokiego C", pomyśl nad jakimś 44mm. Uważam że 233 i 270 to świetny wybór, tylko one dość wysokie są. Zwłaszcza 270 (mało popularny, mega rezerwa chodu), ciekawy wybór jako pamowy dodatek do kolekcji rolexów. Lub idź w bettarini na unitasie lub 8-dniowy, te są w miarę płaskie. Trzeba mierzyć, mierzyć. Koledzy z wątku Ci pomogą.
 13. Wszystko jest na miarę możliwości. Jak ktoś lubi mętnie i lodowato, to kto zabroni (zima się kończy, ale możliwości jeszcze są)? Zegarki i tak pewnie są wykonane lepiej niż na początku produkcji. Czasy się trochę zmieniły, tym samym sposób życia, ludzie i rzeczy. O jakiej iluzji Ty piszesz😆
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.