Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

facecik

Użytkownik
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

210 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

404 profile views
 1. Nie sztuką jest przestać gdy nóż na gardle. Kiepsko mi się pływa, nie ma postępów, ot i cały powód. Na zdrowie, Kolego Mariuszu i przekaż szwagrowi!
 2. Hmm, najpierw, hipotetycznie, będzie monochrome😉
 3. Połączenie jest OK. Będę trzymał gnoja, bo za długo czekałem żeby go mieć. @mario1971, mój ostatni papieros w najbliższym czasie. Rzucam od jutra😆
 4. Mariusz, do KN (k**wy nędzy), a o czym ja mam pisać, skoro chronografy to nie moja droga? Daytona jest najwygodniejszym chronografem? Nie sądzę, przez lata miałem Tissota V8 chrono i był najwygodniejszy ze wszystkich chronografów które miałem😉 Mnie nie przekonasz. Pisałem o wyglądzie. W zestawieniu z tym drugim zegarkiem - nie dotrzymuje kroku jeśli chodzi o moje standardy c/d estetyki. No i nie ma daty.
 5. I żeby było wyjaśnione, zanim ktoś w tym wątku wytknie mi niespójność opinii - czarno-złoto-stalowy sub jest OK, Daytona w takim wykonaniu wygląda słabo. Moje i tylko moje zdanie, parafrazując pewien znany niedzielny tekst.
 6. A to nie ma wygodniejszych chronografów? Dobry argument😆 Kolego, rzeczywiście przesadziłem tylko trochę, a tak naprawdę to troszeczkę😉
 7. Kurczę, bez wahania - Zenith. Z całym szacunkiem dla tematu i fanbojów. Ta Daytona jest okropna🤢
 8. Teraz można mieć superbrykę w ramach leasingu. Ona w tym okresie nie będzie tak naprawdę Twoja. No chyba że na końcu ją wykupisz😉 Dobry produkt na miarę czasów, i ma to swoje uzasadnienie - można sobie pozwolić na coś co jest w danym momencie nieosiągalne na starych, rynkowych zasadach. Ja tam jestem starej daty i wolę mieć swoje od początku do końca. W życiu nie wziąłem kredytu czy leasingu, nie płaciłem żadnych rat. Cieszę się że po 10 latach wybudowałem dom za swoje i mam dwa swoje auta. A przez ten czas żyłem sobie spokojnie i nie odmawiałem sobie niczego. Ale ja mam 40+ i mam to wszystko dopiero teraz, więc to żaden wyczyn. Nawiązując do tematu, traktor. Uwielbiam nim jeździć po mieście. W terenie też sobie jakoś radzi, choć do Unimoga mu daleko😉
 9. Moje zadanie... Nie mam Batmana😑 Ale mam pewien substytut czyli suba 116610LN - podobna bransoleta, koperta, podobny mechanizm bez funkcji GMT. I cieszę się że doceniłeś wygodę noszenia cieńszej bransy, bo ja to czuję - w starym jest lepiej, wygodniej, choć to już zależy od indywidualnych preferencji, budowy nadgarstka, itp, każdy będzie to odczuwał inaczej. Jeśli chodzi o mnie to ujmę to tak - stary sub przyszedł bez trudu, na nowego czekałem długo, a mimo to, wszystko jakoś lepiej pasuje mi w tym starym kanciaku. Za wyjątkiem jednej rzeczy - bezel jest ostry i "kaleczący" nawet po dwóch latach noszenia. W nowym jest gładszy, nie ma tak ostrych ząbków. I tyle mogę napisać nie wdając się za bardzo w szczegóły. A przepraszam, rezerwa chodu w nowym to też jest plusik. Mały plus z mojej strony. A mechanizm 3125 w starym jest naprawdę trudnozajebalny i przy tym dokładny.
 10. Dobrze to wygląda. Moim zdaniem dużo lepiej niż niebieski two tone. Mniej rzuca się w oczy.
 11. Zimą kurtka, latem t-shirt. Jestem normalny. Nie noszę na ubraniu😉
 12. Złaziłem całą Warszawę. Najczęściej chodzę po zmroku, rekreacyjnie, w każdy kąt stolicy - Praga / Jelonki. Nie wchodzę do knajp. Ktoś mnie tam kiedyś zaczepiał, ignorowałem. A na ręku najczęściej Rolex. Zdjęcia słabe robię.
 13. Koleszka z forum używa slangu. Ja też do końca nie rozumiem, ale przyjmuję to.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.