Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

facecik

Użytkownik
 • Content Count

  277
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

349 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

486 profile views
 1. facecik

  Jest okej

  Ja też. ***** *** oraz K i jest OK!!!
 2. Czerwone akcenty bez związku z zegarkiem.
 3. Zenith, ale TYLKO z pełną tarczą, bo z tym szkieletem wygląda średnio i rzeczywiście, szybko się znudzi. Zegar jest zrobiony ze stopu, który jest chyba nawet bardziej odporny na zarysowania niż stal. Oddałem głos na OP, bo tego Zenitha już miałem, a OP jeszcze nie😉
 4. Lepiej sprawdź kto u nas jest Paneristi😆 Np. taki pewien prawicowiec co się zarzygał jak go zatrzymywali bo burdę rozkręcił.
 5. Z taką bransoletą to rzeczywiście, trochę damką leci😉
 6. Sub 47mm z czarnym bezelem wygląda na mniejszy. Ale @Mario1971 nie kupi pama bo wyraźnie nie ma chemii. Ot, takie przekomarznaki.
 7. Nie, bo pisiory i tak to za***rdolą dla swoich pociotów. Ot taka moja teoria. Leczę się prywatnie. Przez NFZ nie dało rady. Przerabiałem to przez parę lat, uparty byłem. Tylko nie mogłem się wyleczyć.
 8. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu😉 Na razie nie ma co pokazywać. Młodszy i mniejszy od tego co mam w tej chwili oraz uboższy o datę.
 9. Biżuteria, ale fajna. U mnie będzie za jakiś czas aluminiowy bezel. Jak się doczekam.
 10. No nie, on już jest wzięty przez kogoś innego. Ja jeszcze przez jakiś czas nie mogę sobie kupić zegarka.
 11. O jeszcze takie coś dostałem w łapki: Widać jak aparat przekłamuje rozmiar. 36 wygląda jak patelnia, a w rzeczywistości to nieduży zegarek.
 12. Jakoś wcześniejsze przymiarki DJ-s nie spowodowały że spojrzałbym w ich stronę. Ale teraz zaiskrzyło. Fajnie to leży! I konfiguracja jakaś taka bardziej stonowana niż na jubilee.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.