Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

facecik

Użytkownik
 • Content Count

  1417
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2791 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

1613 profile views
 1. W lipcu, jak wszystko pójdzie dobrze, będzie u mnie nowy ES. Z uwagi na wrodzony konserwatyzm technologiczny i użytkowane dotychczas proste samochody, mam spore obawy co do ogarniania multimedialnej części auta. Chyba będę musiał się przyzwyczaić do postępu w tej działce🙂.
 2. Szary + czarny na bezelu + stalowa koperta = beznadziejne połączenie, no przecież ten zegarek nie wygląda🤣. I jeszcze trzeba temu kolejnemu wypustowi GMT wymyślać nazwę🤣Gdyby nie było ciśnienia na posiadanie Rolexa, nikt normalny by tego nie brał.
 3. Wysyłaj niezależnie. Tak będzie optymalnie. Inaczej zapłacisz za pośrednictwo. Oj tam. Lubię go, więc dużo mu wybaczam. I to jest też raczej nowszy wypust, nowszy niż Twój. Kupiony na gwiazdkę dwa lata temu, także ma około 1,5 roku🙂
 4. No bezel to już dawno się poluzował. W sumie to się przyzwyczaiłem i traktuję sprawę jako nomę, nie zamierzałem niczego z tym robić. Tylko zaczął się późnić jakieś 30s / 24h, więc zaczęło mnie to wkurzać. Ostatnio to zauważyłem. Chyba oddam na serwis, niczego nie tracę, najwyżej zarobi parę rys więcej od narzędzi serwisowych.😉
 5. Hej, Ja zamierzam za jakiś czas wysyłać białego suba - zaczął sporo się późnić i bezel znów lata. Chcę to puszczać przez Kruka - zegarek jest ciągle na gwarancji. Nie wiem jak z Twoim.
 6. Macie tu coś zamiast nowości😉 Dla mnie jest to świetny zegarek mimo wszystkich jego mankamentów. Korzystam zgodnie z przeznaczeniem już od dłuższego czasu i sprawdza się. Bardzo go lubię i zostanie ze mną na dłużej.
 7. Podoba mi się pomarańcza DEFY. Fajny rozmiar, ciekawe jak z grubością. To akurat kwestia subiektywna, jest w cenie suba Rolexa, Panerai, więc adekwatnie do pozycji w prestiżu. Szkoda że taki duży i gruby. No tak, rzeczywiście. Diver-Tłuścioch w złocie najlepszy. Szkoda czasu na zapisy na zapisy.
 8. Bardzo fajne diverki od zenitha. Lepsza premiera niż w Roleksie.
 9. Gratuluję Mariuszu! Mam wyrobione zdanie na temat tego zegarka i nie jest ono pozytywne😉 Ale Tobie może przypasuje ten grubasek. Znając jednak Ciebie i Twoją dotychczasową historię zegarkową, jego żywot w Twoich zbiorach będzie krótki.
 10. Gratuluję! Jak ten zegarek ma się w odniesieniu do "Patusa Filipa"?
 11. No nie mogę za bardzo pić. Ale może skuszę się na symboliczny kieliszek winka, żeby dotrzymać Ci towarzystwa w tej niedoli wieczornego upajania się. I oczywiście ten symboliczny kieliszek będzie na Twoje zdrowie.😊
 12. Ależ Mariuszu, usystematyzujmy, tego powyżej nikt ostatnio nie napisał😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.