Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

facecik

Użytkownik
 • Content Count

  1,205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,119 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

1,413 profile views
 1. To oczywiście nie jest przypadek, bo dostałeś propozycję z Kruka na zapis na ten zegarek jako klient z dobrą relacją. Podobnie jak mój szef🙂 Życzę powodzenia w zakupie.
 2. Jak dla mnie w 1166... wszystko jest OK. W nowym bransoleta jest za szeroka, ale może to wynikać z długiego związku z poprzednią wersją, którą nosiłem miesiącami bez zmian na inne zegarki, więc przyzwyczaiłem się. Mam też 1266... i jest on dla mnie nieco mniej komfortowy w noszeniu, mi. ze względu na szeroką bransę.
 3. Mój najmniej wygodny zegar. A jednak namiętnie noszę.
 4. To się zdarza tylko wtedy, gdy nie są dobrze "wciśnięte" w ogniwa. Mi się zdarzyło to parę razy jak się bawiłem bransoletą i wciskałem je paznokciem, po prostu trzeba się upewnić że dobrze się zatrzasnęły i nie powinno być problemu.
 5. No to trafił Ci się rarytas😆 A na serio, to za granicą nie ma żadnego problemu z dostępnością i wyborem wersji jakby ktoś chciał sobie poprzymierzać. Graty.
 6. Wersja L na 16,5. bardzo dobrze leży, bez mała jak właściciel na kanapie. Proszę nie doceniać tego postu, bo propaguje alkoholizm i zbyt duże rozmiary nieprzystające do wyobrażeń.
 7. facecik

  Buty

  Bo białe podeszwy takie już są, brudzą się i tyle. Dwa tygodnie to i tak dużo. Ja używam takiego zajzajeru i też na długo nie starcza. Przy czym nie mogę powiedzieć, że pojawia się żółć, po prostu robią się szare od kurzu i brudu.
 8. Bardzo udany model. Nie dziwię się, że jest tyle wariacji kolorystycznych.
 9. Hmm, mój piku ma 120kM i to jest wystarczające. Po co w takim aucie duża moc? Żeby śmigać po autostradzie, kłaść go w zakrętach, ruszać spod świateł w wyścigu z innymi autami? W takich samochodach > 120km/h robi się naprawdę nieprzyjemnie i też nie do końca bezpiecznie. Swoją drogą, jako osoba mająca już parę lat, wspominam czasy kompaktowych aut GTI, które miały 150kM i wtedy to było dużo...
 10. Jeszcze z urlopu. Było, minęło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.