Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

facecik

Użytkownik
 • Content Count

  1267
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by facecik

 1. Kurde, muszę to ustawić w swoim, bo nikt tego nie robił od paru lat😉 Albo nie, olewam. Nie chce mi się.
 2. Matematyki nie oszukasz, ale zdjęcie jest lekko przekłamane - odległość zegarków od obiektywu jest różna, a to już na tym zdjęciu robi dużą różnicę w odbiorze rozmiaru.
 3. Takie zdjęcia z bliska rzeczywiście bardzo powiększają zegarek, więc zgodzę się, że ocena z tej perspektywy nie jest miarodajna. Kurde, fajnie jest wrócić do zegarka po dłuższym czasie.
 4. Wprowadziliście mnie w nastój nostalgiczny😉Chyba jutro ponoszę swojego.
 5. Rozumiem. Wolisz mniejsze zegarki. Mierzyłem kiedyś M i L i ten mniejszy zupełnie mi nie podszedł. Za to L-ka wydała mi się zaskakująco nieduża i świetlenie leżała. Przesiadałem się z nieco większego zegarka.
 6. Zły przykład. Rzecz w tym, że L-ka jest proporcjonalnie większa od M-ki - większa koperta, szersza bransoleta, dłuższe wskazówki, większe indeksy. A to jak zegarek wygląda, to już zależy od nadgarstka i do tego się odnosiłem komentując zdjęcia kolegi @Nomateus
 7. Nie wiem co Ty chcesz od rozmiaru... Bardzo dobrze leży i wygląda ta L-ka.
 8. Mariuszu, ten zarzut to trochę na wyrost, bo wiem co miałeś. No droczyłem się po prostu😉 Pozostaje jeszcze kilka brandów do przetestowania - IWC, PANERAI, ZENITH - to chyba półka odpowiadająca Rolexowi, nieprawdaż?
 9. No i praktycznie same Rolexy w tej "selekcji" + jeden LS. Coś mało próbowałeś innych marek, jakieś jednostkowe przypadki się trafiły. Rolex robi genialne zegarki, ale żeby tak się ukierunkowywać, gdy na świecie jest tyle dobra różnego rodzaju... Cieszę się, że mam to już za sobą.
 10. Bo jak robisz zdjęcie zegarka w aucie, co jest dosyć powszechne, to wiadomo że znaczek na kierze musi być🙂 Chyba że już wiedzą co masz, to wtedy wystarczy tak jakoś na boczku drzwi, też wychodzą ładne zdjęcia. Gorzej mają ci, co nie posiadają samochodu lub zdolności do prowadzenia😉
 11. Jak pytają się jakim modelem auta jeździsz bo znaczek na kierze i układ dechy nie wystarczy, to znaczy że zwracają. Zegarkomaniacy to szczególarze.
 12. Bardzo fajny. Ma parę "smaczków", np. wykończenie wskazówek (boki). Gratuluję!
 13. Dzięki! Nie mam pojęcia. Może to tylko taka dekoracja, bo jest dużo astronomicznych nawiązań na tarczy?
 14. Dzięki! To zegarek od kolegi z forum, już tu gościł. Tył, być może, jest nawet atrakcyjniejszy od bałaganu na tarczy:
 15. Jak będzieta co chwilę zmieniać portki w tych zegarkach, to tak się to może skończyć🙂
 16. Ciekawe gdzie na tej grafice plasuje się fan Rolexa, bo raczej nie jest to ostatni etap fascynacji zegarkami. Stawiałbym na tego z dzidą (neandertalczyk?)😉
 17. Z tą czytelnością, a właściwie jej brakiem, to bym nie przesadzał. Na filmiku kolegi @Butiksą specyficzne warunki - beznadziejne punktowe światło sklepowe. W normalnym użytkowaniu na pewno jest lepiej.
 18. Dzięki! Właśnie dziś obejrzałem potencjalnego kandydata. Nie był to ten powyżej. Używka. Jestem przekonany na 99%. Muszę się tylko pozbyć Starbucksa.
 19. Co kto lubi🙂 Classiki są trochę za eleganckie jak dla mnie.
 20. A mnie Reverso już od jakiegoś czasu chodzi po głowie. Wersja Tribute Duoface, o taki: https://www.jaeger-lecoultre.com/ch-en/watches/reverso/reverso-tribute/reverso-tribute-duoface-small-seconds-stainless-steel-q3988482
 21. Ja w obu autach mam opony całoroczne, i tak jest od lat. Przy okazji przeglądów okresowych, co roku, rotuję koła. To bardzo wygodne. Na szczęście mieszkam na terenie nizinnym obok dużego miasta, więc to jest wystarczające.
 22. Pełny dekiel w Roleksie to zmora właścicieli przesadnie dbających o swoje zegarki - wystarczy, że raz położą zegarek na "pleckach" na zapięciu i już jest skaza😊 Dobrej nocy!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.