Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SQC

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

757 Mistrz

Recent Profile Visitors

50 profile views
 1. Wielki „wodny” brat był kilka minut do przodu 😀
 2. Prawie nurek, prawie nurkuje 😀
 3. Szanowni, bardzo mi się podoba Zenith XL-Tronic Quartz. Od jakiegoś czasu się na takiego "grzeje". Mam ładną sztukę do wzięcia w Berlinie i pytanie czy ktoś wie coś co wiedzieć powinienem o tym modelu? Czy odwiedzie ktoś mnie od pomysłu czy utwierdzi w przekonaniu że to ciekawy zegarek. To że bateryjka, to mi się podoba, bo nie mam żadnego kwarca z lat 70-tych. Taki jak ten na fotce, tylko ma zarówno pasek jak i bransoletę. Zdjęcie pobrałem z https://kibblewatches.co.uk/ (zegarki z kibla? )
 4. Wiele lat temu gdy w Hong Kongu na ulicy zewsząd było słychać nawoływania „kopy łocz, kopy łocz, kopy łocz” weszliśmy do slepu z tradycyjnymi chińskimi koszulami. Kupiliśmy a kilka, a właściciel powiedział że za zakupy da nam w prezencie zegarki, oryginały a nie żadne podróby. W ten sposób stałem się posiadaczem „SHSHD”. Po trzech dniach, gdy w PL rozpakowywałem bagaż, czasomierz ów wydawał odgłos niczym ogon grzechotnika. Coś się urwało. Nigdy nie zajrzałem do wnętrza, ale może teraz to zrobię?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.