Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nomateus

Użytkownik
 • Content Count

  395
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Nomateus

 1. Cena za ten w bicolorze, w dniu, kiedy się zapisywałem, była następująca. Domyślam się, że w dniu odbioru będzie sporo wyższa, o ile w ogóle go dostanę,
 2. Piękny! Taki automat w 37/38 i byłbym zadowolony..
 3. Poważnie o nim myślę, pojawił się w dobrej cenie - model z lat 70/80, produkowany przez Squale ze starych części z fabryk, gdzie zalegały. Taki vibe z Wilka z Wall Street troszkę. 😅
 4. Dziękuję! Miałeś ją może? Markę oczywiście znam.
 5. Czy ktoś ma do polecenia czarną gumę do BB58 (39mm)? Chodzi mi o jakąś lepszą jakościowo, nie chcę chińczyka za 100 PLN, bo raczej nie będę zadowolony i będzie leżała. Miałem kupić tę od BB54, ale podobno nie pasuje do BB58... Z góry dzięki!
 6. Świeży zakup, mega mi się podoba!
 7. No tak, nawet oficjalny profil potwierdził. Podobno połowa lipca!
 8. Ktoś ma w ogóle informacje czy planują wydawać automat PRX w 35mm, lub, co byłoby idealne, w 37 lub 38?
 9. Gratulacje! Przepiękny, jest w moim TOP 3 zegarków od Rolexa i na pewno kiedyś go kupię.
 10. 35 wygląda o niebo lepiej, 40 okropnie. Tak samo prezentują się u mnie.
 11. Ktoś się może orientuje czy w Kruku w Galerii Mokotów przymierzę Santosa medium na bransolecie? Nie wiem czy chce mi się sprawdzać to osobiście, a telefonów nie odbierają. 😅
 12. Seiko SZSB006 "Tictac" - kto posiada/posiadał i mógłby napisać słów kilka czy warto?
 13. I dalej powiela te bzdury w innych wątkach - dramat.
 14. Napisz to jeszcze raz z jakąś sensowną składnią, bo naprawdę ciężko się to czyta. Jaka sprawa do wyjaśnienia? 😆😆
 15. Lepiej bym tego nie napisał! 😂 Nawet jeśli tak - nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, to tylko zegarek i nie wyobrażam sobie robić komuś takiego świństwa. To wina Kruka, że tak się napinają z zapisywaniem, a prawda jest taka, że nie umieją weryfikować klientów.
 16. Na poprzedniej stronie (2186) dopisałem trochę więcej szczegółów - źle traktować bym sobie nie pozwolił. Ot - podyktowałem im trzy zegarki, pogadaliśmy o DJu gdzie wypowiedziałem się bardzo stanowczo i tyle.
 17. Mam, ale "słabą". To znaczy Tissot, Certina, jakieś G-Shocki, trochę biżuterii dla żony. Oprócz tego jestem zapisany na złotego Submarinera - aczkolwiek to nie "historia". Mnie tak wypytywali i wszystko spisywali, ale atmosfera była dość miła. Proszę, oto litania w "uwagach". Też uważam, że to żenada. Może wynikała z tego, że chwilę rozmawialiśmy o tych nowościach i temat zszedł na to, co akurat miałem na nadgarstku oraz co miał mój kolega (BB58). Generalnie należę do osób, które kupują dla siebie, nie na handel i nie wyobrażam sobie przymilać się do obcych chłopów pracujących w sklepie z zegarkami i biżuterią tylko po to żeby kupić zegarek. Ostatecznie wolałbym przepłacić z drugiej ręki i nie uczestniczyć w cyrku. Na ich dzisiejsze pytanie czy DJ kupiony od nich powiedziałem, że od nich, ale nie przeze mnie tylko nabyłem go z drugiej ręki jako nowy, bo mnie nie chciano zapisać jak kiedyś spróbowałem. Dodałem, że to tylko zegarek, jak dla mnie nie jest tani, jak widać go noszę, a nie widzi mi się przychodzić co miesiąc i potem czekać dodatkowy rok-dwa. Może nie dożyję jutra? 😅 Wiadomo, że warto raz do roku spróbować, bo jednak przepłacanie na grey markecie troszkę boli. Zapytał czy podam numer seryjny DJa, bo nie lubią klientów którzy sprzedają zegarki po odbiorze - odpowiedziałem, że absolutnie nie. No i spisał to co powyżej, to tyle.
 18. Zapisałem się na nowego GMT kilkadziesiąt minut temu - jedyny zegarek, który mi się podoba z całej gamy nowości i który realnie chciałbym mieć. Spisywali na formularz dosłownie wszystko - jakie zegarki posiadam, czy Rolex w którym przyszedłem jest od nich (paradoksalnie jest, ale wiadomo, że nie ja go odbierałem), na co jestem już zapisany itd... 😅 Od razu powiedzieli, że na Daytonę mogą mnie wpisać, ale na 99,99% i tak zostaną te zapisy anulowane. Kolega zapisał się na tego "bąbelkowego" w 36mm.
 19. Aha. XD Co to są za... Ciekawe dlaczego nie kupiłeś - czyżby dlatego, że nigdy nie chcieli Cię wpisać na listę, żebyś kupił tego pierwszego. Idę niedługo na umówioną godzinę, zobaczymy czego ja się dowiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.