Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DarekK

Użytkownik
 • Content Count

  480
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DarekK

 1. Pytań może być wiele. Proszę pamiętajcie, że w Polskich mechanizmach mostek naciągu przy kole koronowym zawsze jest w szpic, a większość pseudo mechanizmów po złożeniu mostek jest inny.
 2. Krzysiek - z tym Warsem coś chyba się wówczas pomyliłeś. Z tym nr seryjnym to Alfa - Rys. 10.1 (mojej ulubionej książki). Pozdrawiam.
 3. Witam. Pod latarnią najciemniej. Czyżby 5 werk polski nr 0000308
 4. To Ci Muzycy grali cover "Zegarmistrz Świata PUrpurowy" Proszę zagłusuj na Nich. http://lifeonstage.onet.pl/278,zespol.html
 5. To Ci Muzycy grali cover "Zegarmistrz Świata PUrpurowy" Proszę zagłusuj na Nich.
 6. Witam. Proszę o drobny gest, który może pomóc młodym, zdolnym muzykom. Wystarczy tylko zagłosować. - ten na Basie to KonradK Mobilizacja na całego, głosujmy na CORIĘ. http://lifeonstage.onet.pl/278,zespol.html Dziękuje.
 7. Wasza opinia na temat tych młokosów?
 8. Piękny okaz. Czy wiesz w jaki sposób twój Tatuś stał się jego właścicielem?
 9. Szanowne grono Miłośników Zegarków Proszę oddajcie głos na młodych muzyków. https://apps.facebook.com/must-be-the-music/v/4f783f5a156e2b0001000014 Dziękuje.
 10. Zazdroszczą - oj tak. Jeżeli z tegoż trupka powstało to cudo, to faktycznie można wierzyć w cuda.
 11. Piękny. To już mamy dwa piękne.
 12. Tyle tu przykładów pięknych zegarków. Może tak szanowne grono kolegów wybrać ten jeden najpiękniejszy. Mam swój typ - prosty i piękny. W prostocie jest geniusz. Mój typ to niedrogi, przepiękny, genialny w prostocie Junghans Max Bill.
 13. Proszę rozwiń ten temat dot. historii tegoż zegarka. Jaka jednostka, w jakich okolicznościach - no sam wiem o co chodzi.
 14. Uploaded with ImageShack.us Dzięki za każdy oddany głos. Chłopaki jadą dalej.
 15. Witam. Chłopaki (syn) potrzebują trochę głosów na ten utwór Must Be The Music http://apps.facebook.com/mbtmprecasting/vid/784 Publikuj na Facebooku Dzięki
 16. Mam prośbę o zamieszczenie tejże medycznej lodówki w temacie "Zegarki Rosyjskie Radzieckie - medyczne"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.