Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yarro

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Yarro

 • Birthday 01/26/1972

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódż
 • Hobby
  historia,polityka,sport

Recent Profile Visitors

186 profile views
 1. Witam.Chciałbym zasięgnąć fachowej porady odnośnie zakupu G-kostki. Czy prośba o poradę na priv jest możliwa i nie narusza etykiety podforum Casio?
 2. Witam.Ktoś z Kolegów mógłby podpowiedzieć gdzie można w Łodzi lub okolicach oddać bezpiecznie na "leczenie" TAG-a Monaco (chyba przesadziłem przy nakręcaniu i strzeliła sprężyna). pzdr&thx yarro
 3. Nawiązując do dwóch poprzednich komentarzy z pierwszej galerii i do niepoważnej uwagi Kolegi zastanawiam się na jakiej podstawie szanowne grono "znawców" wyraża pochopne i w dodatku fałszywe sądy.A P99 jest rzeczywiscie w części "plastikowy",bo nawet kompletni ignoranci wiedzą,że jego szkielet wykonano z polimeru.Z życzeniami o odrobinę pokory i umiaru w ocenach PZDR YARRO. P.S. O zegarkach już nie chcę mi się pisać-trzeba by być szaleńcem by chwalić się posiadaniem fake-ów na forum zegarkowym!!!
 4. Na forum kazdego dnia,ale chętniej czytam niż piszę.

 5. Yarro

  Zdj215.jpg

  Pewno Koledzy będą zawiedzeni,ale Epos,Tag i Walther są prawdziwe (tzn Walther to nie atrapa, nie gazówka i nie wiatrówka).NIE WIEM JAKIE OZNACZENIA MAJĄ NIBY PODDAWAĆ W WĄTPLIWOŚĆ JEGO AUTENTYCZNOŚĆ.PZDR YARRO!
 6. Yarro

  TAG&EPOS

 7. Yarro

  Dystrybucja książki

  Dzięki.Miałem czekac na zamówienia od znajomych,którzy chcieli książkę i zrobić zakup hurtowy,ale jak się będą ociągać to sam robię przelewik w poniedziałek a oni niech liczą na SEIKO.pzdr yarro.
 8. Yarro

  Dystrybucja książki

  WITAM!!!U mnie w Łodzi marazm!Nikt o książce nie słyszał,ale nawet po info o możliwości dystrybucji żywszego zainteresowania nie było.A szkoda!Przy okazji pooglądałem sobie ofertę zegarkową i jako laik chciałem o niektórych z nich sie coś dowiedzieć.I tu spotkała mnie niespodzianka,bo sprzedawcy w większości okazali się większym ignorantami niż ja.Prócz ogolników,które można rozczytać na deklu czy tarczy (WR,rodzaj szkła,)nie potrafili mi nic więcęj o marce czy konkretnym egzemplarzu powiedzieć.Widać więc,że lektura rzeczonej ksiązeczki bardzo potrzebna!Nic to-obiecałem po zakupie im pożyczyć-sami jakoś nie wyrażali entuzjazmu,chociaż mogliby nabyć pożyteczne narzędzie swojej pracy.PZDR Yarro! P.S.Czy cena za wysyłkę większej ilości ksiązkix1 czyxilość egzemplarzy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.