Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kuba-hxc

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kuba-hxc

 1. Szukam Subaru Forestera lub Imprezę w granicach 30 tys zł. Nie ukrywam, że najbardziej chciałbym wersję z turbo, ale wiem że może być różnie Może ktoś z Was, albo znajomi chcą sprzedać?
 2. Temat samochodowy to i pytanie samochodowe. Szukam w Warszawie dobrą myjnię ręczną. Dodatkowo pasuje zadbać trochę o lakier więc w grę wchodzi jeszcze woskowanie i ogólne zabezpieczenie lakieru. Możecie coś polecić?
 3. Żeby otrzymać sportowe pozwolenie na broń muszę mieć licencje strzelecką z PZS, którą uzyskam mając patent strzelecki. Licencję trzeba każdego roku odnawiać, a żeby ją odnowić trzeba brać udział w zawodach więc samo bywanie na strzelnicy to za mało.
 4. Masz każdego roku zaliczyć określoną ilość startów. 4 podstawowe + 2 karabin + 2 strzelba jeżeli masz na to kwity.
 5. A czy zgodnie z ideą forum można porozmawiać na takie tematy?
 6. Marti z tego co czytałem to trzeba mieć udokumentowane stary w kategoriach, na które masz pozwolenie. Inaczej tracisz licencje i co za tym idzie nie ma argumentu do posiadania pozwolenia sportowego skoro nie bierze się udziału w zawodach.
 7. Koledzy mam takie pytanie odnośnie pozwolenia na broń sportową do celów kolekcjonerskich. Pytanie czy dobrze rozumiem 1. Zapisuję się do klubu, robię patent następnie występuję o licencję. 2. W międzyczasie zapisuję się do stowarzyszenia kolekcjonerskiego. 3. Staruję w zawodach. 4. Występuję z 2 wnioskami do WPA o broń sportową do celów kolekcjonerskich oraz broń sportową do celów sportowych. I teraz jeżeli nie wystartuję w zawodach odpowiednią ilość razy to zostanie mi cofnięta licencja, to czy mogę przepisać posiadana broń na broń do celów kolekcjonerskich?
 8. Na chwile obecna bardziej luksusowa marka Toyota to ma problem z gazem
  1. Remik

   Remik

   Kuba jest gitarrra.

   Polecam każdemu bez cienia wątpliwości.

   Szybko,sprawnie i pełna pomoc

 9. Jak oglądam co kupiliście to, aż mnie skręca ! Świetne zegarki ! Wytrzymam jeszcze miesiąc i na święta zrobię sobie kilka prezentów
 10. kuba-hxc

  Jest okej

  Egzamin na prawko był dla mnie najgorszym egzaminem najbardziej na nim się stresowałem, cała reszta to pikuś przy tym
 11. kuba-hxc

  Policzmy SKX007

  dopisuję się do listy jak zrobię zdjęcia to wrzucę
 12. Mój post dużo nie wniesie, ale kupować Mercedesa C63 AMG, żeby włożyć do niego kratkę to trochę lipa to samo tyczy się S4.
 13. kuba-hxc

  Jest okej

  Jest baaardzo OK wczoraj postawiłem wczoraj 4 mecze i 4 weszły co dało mi 90zł, a dzisiaj 2 mecze i 200zł Oby tak dalej i jakiś nowy zegareczek się kupi
 14. Panowie w jakiej mniej więcej cenie chodzą tarcze do poljota de lux (złota, czarna) w bardzo dobrym stanie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.