Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marw

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Początkujący

About Marw

 • Birthday 12/17/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Zegarki

Recent Profile Visitors

342 profile views
 1. Z przyjemnością dołączam do klubu z takim kolegą. Poza nim jest jest jeszcze pare Seiko w pudełku.
 2. Marw

  Policzmy SKX007

  Koledzy mam pytanie. Gdzie kupię oryginalną tarczę do SKX009? Czy w ogóle można ją gdzieś dostać?
 3. Wspaniały zegarek i to nie tylko ten w jego kolekcji, tylko po co on je szpeci tymi diamencikami?
 4. Marw

  Policzmy SKX007

  Z przyjemnością dołączam
 5. Ja także chciałbym podziękować za wspaniałe spotkanie. Leon dla Ciebie ukłony za organizację, wybór lokalizacji, a dla wszystkich kolegów, za przemiłą atmosferę Oby do zobaczenia na następnym spotkaniu.
 6. Zgadzam się. Prawie cały opis w ogłoszeniu dotyczy paska, tak jakby sprzedający wiedział, że po tym można poznać ewentualną podróbkę, ale on przecież był taki drogi..
 7. A później to już chyba "Tylko dupki noszą podróbki"
 8. Dziękuję za odpowiedzi, będę się w takim razie tego trzymał. Co do dystansu, to chciałbym biegać po 10 km, co drugi dzień, czy też 60 minut ciągłego biegu. Jeśli chodzi o bieżnię, to czasami biegam tam cały dystans, ale czasem biegam też chodnikami po mieście. Las i park na pewno w przyszłości się pojawią.
 9. Koledzy biegacze, potrzebuję rady. Od kilku tygodni biegam regularnie, co drugi dzień. Nigdy wcześniej nie biegałem i rozpoczynając tą przygodę, przeczytałem w internecie mnóstwo rad jak zacząć bieganie itd. No i jak dobrze wiecie, na początek zalecany jest marsz i bieg i tak przez kilka tygodni. Tak też robiłem, ale przez parę dni. Teraz wychodząc biegać, minutę maszeruję (dojście na bieżnię), a potem biegam 30 minut. Czuję się świetnie, nie mam żadnych zakwasów itp. Pytam doświadczonych biegaczy, czy mam już trzymać ten poziom, tzn. 30 minut , czy może sfolgować? Nie chcę nabawić się jakiegoś urazu i chciałbym zapytać, jak to wyglądało u Was na początku biegania.
 10. Bardzo fajne spotkanie a kolekcje kolegów imponujące. Cieszę się, że zobaczyłem na żywo niektóre zegarki, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że w przyszłości bardzo chciałbym je mieć. Dzięki za spotkanie, czekam na kolejne.
 11. Tak, to Omega Geneve. We wcześniejszych odcinkach swojego programu, na ręku miał także Longinesa (prostokątna koperta na bransolecie), ale nie wiem dokładnie jaki model.
 12. To Hublot. Usain Bolt jest ambasadorem marki.
 13. To JLC Amvox2 Transponder dla Aston Martina. I od razu oddaję kolejkę, bo piszę z fona i nie mam teraz możliwości wrzucić kolejnej zagadki. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.