Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marw

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Początkujący

About Marw

 • Birthday 12/17/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Zegarki

Recent Profile Visitors

540 profile views
 1. Jako stały bywalec spotkań w Bielsku Białej i w odniesieniu do zarzutów Pana Prezesa, uważam, że to klub powinien oddać pokłony i podziękowania Leonowi i Tomkowi za promowanie spotkania poprzez forum/klub. Ogłaszanie spotkania na forum jest według mnie właśnie formą lojalności wobec tegoż, a każdy inny kanał promocji spotkałby się z takim samym lub większym odzewem. Co do samego spotkania, jak zawsze było fantastycznie, dzięki Leon za wszystko!
 2. Cześć, chciałbym prosić Was o jakieś informacje o zegarku ze zdjęć. Mam tylko takie zdjęcia, zegarek nie jest moją własnością. Co to za firma, ewentualnie jaki werk siedzi w środku? Koperta i bransoleta podobno złote. Będę wdzięczny za pomoc.
 3. Z wielką przyjemnością, jak zwykle, wezmę udział w spotkaniu
 4. Mój niedawny zakup, przyznam, że bardzo trafiony
 5. Z przyjemnością dołączam do klubu z takim kolegą. Poza nim jest jest jeszcze pare Seiko w pudełku.
 6. Marw

  Policzmy SKX007

  Koledzy mam pytanie. Gdzie kupię oryginalną tarczę do SKX009? Czy w ogóle można ją gdzieś dostać?
 7. Wspaniały zegarek i to nie tylko ten w jego kolekcji, tylko po co on je szpeci tymi diamencikami?
 8. Marw

  Policzmy SKX007

  Z przyjemnością dołączam
 9. Ja także chciałbym podziękować za wspaniałe spotkanie. Leon dla Ciebie ukłony za organizację, wybór lokalizacji, a dla wszystkich kolegów, za przemiłą atmosferę Oby do zobaczenia na następnym spotkaniu.
 10. Koledzy mam pytanie, czy między kasetą a bębenkiem dopuszczalny jest jakikolwiek luz? Mam założoną nową piastę xt i kasetę xt i przy czyszczeniu napędu zauważyłem luzy na kasecie. Napęd jest nowy, ma przejechane może 150 km.
 11. Chyba tak zrobię. W przyszłym sezonie będę zmieniał napęd na xt m8000, co pociągnie za sobą także wymianę piasty i jeśli będzie mnie dalej korciło 10 mm z tyłu, to wtedy wymienię.
 12. Dzięki za odpowiedzi Panowie. Z przodu w moim rowerze zmieniony jest już amortyzator, oś 15 mm, główka ramy i rura sterowa taperowane, do tego nieco lepsze koła i przyznam, że poczułem różnicę po zmianach. Egzo może masz rację, że milimetr wielkiej różnicy nie zrobi. Druga opcja to założenie zwykłego szybkozamykacza DT SWISS RWS, który ma dobre opinie i który podobno podnosi znacznie sztywność tylnego koła.
 13. Rama bez problemu przyjmie oś 10 mm, zmierzyłem hak ramy i jest trochę ponad 10. Chciałbym się raczej dowiedzieć, czy jest sens się w to pakować, czy ta zmiana rzeczywiście wpłynie odczuwalnie na usztywnienie roweru? Zmiana osi pociągnie za sobą także wymianę piasty i tu kolejne pytanie. W przyszłym sezonie planuję wymienić cały napęd na 2 x 11, w tej chwili mam 10 z tyłu. Jaką piastę wybrać, czy mogę już dziś kupić taką, która w przyszłym sezonie przyjmie kasetę 11? Jeżeli tak, to jaką polecacie, dobrą i w rozsądnej cenie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.