Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marw

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Marw

 1. Jako stały bywalec spotkań w Bielsku Białej i w odniesieniu do zarzutów Pana Prezesa, uważam, że to klub powinien oddać pokłony i podziękowania Leonowi i Tomkowi za promowanie spotkania poprzez forum/klub. Ogłaszanie spotkania na forum jest według mnie właśnie formą lojalności wobec tegoż, a każdy inny kanał promocji spotkałby się z takim samym lub większym odzewem. Co do samego spotkania, jak zawsze było fantastycznie, dzięki Leon za wszystko!
 2. Cześć, chciałbym prosić Was o jakieś informacje o zegarku ze zdjęć. Mam tylko takie zdjęcia, zegarek nie jest moją własnością. Co to za firma, ewentualnie jaki werk siedzi w środku? Koperta i bransoleta podobno złote. Będę wdzięczny za pomoc.
 3. Z wielką przyjemnością, jak zwykle, wezmę udział w spotkaniu
 4. Mój niedawny zakup, przyznam, że bardzo trafiony
 5. Z przyjemnością dołączam do klubu z takim kolegą. Poza nim jest jest jeszcze pare Seiko w pudełku.
 6. Marw

  Policzmy SKX007

  Koledzy mam pytanie. Gdzie kupię oryginalną tarczę do SKX009? Czy w ogóle można ją gdzieś dostać?
 7. Wspaniały zegarek i to nie tylko ten w jego kolekcji, tylko po co on je szpeci tymi diamencikami?
 8. Marw

  Policzmy SKX007

  Z przyjemnością dołączam
 9. Ja także chciałbym podziękować za wspaniałe spotkanie. Leon dla Ciebie ukłony za organizację, wybór lokalizacji, a dla wszystkich kolegów, za przemiłą atmosferę Oby do zobaczenia na następnym spotkaniu.
 10. Koledzy mam pytanie, czy między kasetą a bębenkiem dopuszczalny jest jakikolwiek luz? Mam założoną nową piastę xt i kasetę xt i przy czyszczeniu napędu zauważyłem luzy na kasecie. Napęd jest nowy, ma przejechane może 150 km.
 11. Chyba tak zrobię. W przyszłym sezonie będę zmieniał napęd na xt m8000, co pociągnie za sobą także wymianę piasty i jeśli będzie mnie dalej korciło 10 mm z tyłu, to wtedy wymienię.
 12. Dzięki za odpowiedzi Panowie. Z przodu w moim rowerze zmieniony jest już amortyzator, oś 15 mm, główka ramy i rura sterowa taperowane, do tego nieco lepsze koła i przyznam, że poczułem różnicę po zmianach. Egzo może masz rację, że milimetr wielkiej różnicy nie zrobi. Druga opcja to założenie zwykłego szybkozamykacza DT SWISS RWS, który ma dobre opinie i który podobno podnosi znacznie sztywność tylnego koła.
 13. Rama bez problemu przyjmie oś 10 mm, zmierzyłem hak ramy i jest trochę ponad 10. Chciałbym się raczej dowiedzieć, czy jest sens się w to pakować, czy ta zmiana rzeczywiście wpłynie odczuwalnie na usztywnienie roweru? Zmiana osi pociągnie za sobą także wymianę piasty i tu kolejne pytanie. W przyszłym sezonie planuję wymienić cały napęd na 2 x 11, w tej chwili mam 10 z tyłu. Jaką piastę wybrać, czy mogę już dziś kupić taką, która w przyszłym sezonie przyjmie kasetę 11? Jeżeli tak, to jaką polecacie, dobrą i w rozsądnej cenie?
 14. Koledzy czy ktoś z Was ma doświadczenia z wymianą zwykłego szybkozamykacza, na oś 10 mm, tzw. thrubolt? Chodzi o tylną oś w rowerze mtb.
 15. Zgadzam się. Prawie cały opis w ogłoszeniu dotyczy paska, tak jakby sprzedający wiedział, że po tym można poznać ewentualną podróbkę, ale on przecież był taki drogi..
 16. To i ja pokażę mój rower. Kilka dni temu zmieniłem amor i koła i różnica w jeździe jest wyraźnie wyczuwalna. Fajny ten fox. Dzisiejszy dystans to 30 km, niewiele, jazda głównie po lesie. W najbliższą niedzielę może wystartuję w moim pierwszym maratonie
 17. A później to już chyba "Tylko dupki noszą podróbki"
 18. Dziękuję za odpowiedzi, będę się w takim razie tego trzymał. Co do dystansu, to chciałbym biegać po 10 km, co drugi dzień, czy też 60 minut ciągłego biegu. Jeśli chodzi o bieżnię, to czasami biegam tam cały dystans, ale czasem biegam też chodnikami po mieście. Las i park na pewno w przyszłości się pojawią.
 19. Koledzy biegacze, potrzebuję rady. Od kilku tygodni biegam regularnie, co drugi dzień. Nigdy wcześniej nie biegałem i rozpoczynając tą przygodę, przeczytałem w internecie mnóstwo rad jak zacząć bieganie itd. No i jak dobrze wiecie, na początek zalecany jest marsz i bieg i tak przez kilka tygodni. Tak też robiłem, ale przez parę dni. Teraz wychodząc biegać, minutę maszeruję (dojście na bieżnię), a potem biegam 30 minut. Czuję się świetnie, nie mam żadnych zakwasów itp. Pytam doświadczonych biegaczy, czy mam już trzymać ten poziom, tzn. 30 minut , czy może sfolgować? Nie chcę nabawić się jakiegoś urazu i chciałbym zapytać, jak to wyglądało u Was na początku biegania.
 20. Bardzo fajne spotkanie a kolekcje kolegów imponujące. Cieszę się, że zobaczyłem na żywo niektóre zegarki, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że w przyszłości bardzo chciałbym je mieć. Dzięki za spotkanie, czekam na kolejne.
 21. Tak, to Omega Geneve. We wcześniejszych odcinkach swojego programu, na ręku miał także Longinesa (prostokątna koperta na bransolecie), ale nie wiem dokładnie jaki model.
 22. To Hublot. Usain Bolt jest ambasadorem marki.
 23. Marw

  Orienty forumowiczów

  Cześć wszystkim Koledzy mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was spotkał się w Oriencie Big Mako z bezelem, działającym na 120 klików? BM miałem już chyba ze trzy i w każdym to było 60 kliknięć, a w tym przypadku było inaczej. Oczywiście zegarek był nowy i oryginalny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.