Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

maze123

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1117
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez maze123

  1. Swiatecznie Sent from my SM-G925F using Tapatalk
  2. Dzisiaj "nowy" 65 letni nabytek Sent from my SM-G925F using Tapatalk
  3. maze123

    Nasze nowe nabytki vintage

    Kilka lat temu nierozstropnie sprzedalem dwie 18k 30-stki. Dzisiaj blad zostal czesciowo naprawiony i taka 65 latka dalacza do kolekcji Sent from my SM-G925F using Tapatalk
  4. maze123

    Małe zegarki

    Ja osobiscie preferuje male zegarki szczegolnie jak stylistycznie nawiazuja do historycznych modeli. Moje ulubione to obok wspomnianego juz DateJusta (ktorego mam) takze Rolex DayDate 36 mm (na razie marzenie). Mam tez CWC G10, ktory bez koronki ma 35 mm. Nie pogardzilbym tez Glycine Airmanem No 1.
  5. maze123

    Nasze nowe nabytki vintage

    Taka De Ville - ka trafia sie dzisiaj mojej zonce
  6. Polecam Coherence. Bardzo fajny niskobuzdetowy thriller sci-fi. Kto lubi klimaty Memento czy Wynalazku (Primer) i zabawy z czasem i swiatami rownoleglymi temu na pewno sie spodoba
  7. Zdaje mi sie, ze Air King ma nawet 34 mm bez koronki. Tez sie kiedys zastanawialem nad AK ze wzgledu na harmonie tarczy nie zaburzona okienkiem daty i lupka (ktora nie wszyscy lubia) ale w koncu wygrala opcja daty i DJ ze wzgledow paraktycznych. IMHO - na mniejsze nadgarstki nie ma wygodniejszych zegarkow niz Rolexy w tradycyjnych rozmiarach 34 - 36 mm.
  8. Kolego Lexxus gratuluje swietnego nabytku. Pieknie sie prezentuje i idealnie lezy na nadgarstku
  9. Ostatnio obejrzałem dwa filmy Davida Roberta Mitchella - It Follows i The Myth of the American Sleepover. Podobna wrażliwość mimo totalnie różnych gatunków filmowych. Do tego świetne zdjęcia jak i muzyka. Polecam
  10. Ogladam moze juz ktos nowego Terminatora? Jak wrazenia?
  11. W takich okolicznosciach Sent from my SM-G925F using Tapatalk
  12. To pasek Schaumburga ale od innego modelu AQM 4 Diver. Zegarek na zdjeciu to starsza wersja Retrolateur, ktora ma w uszach 24 mm. Nowsza wersja ma 22 mm
  13. Gratki. Fajny sikor. Rzeczywiscie jako EDC musi sie spisywac znakomicie. No to ja wrzuce jeszcze swojego, o ktorym tez moge mowic tylko w samych superlatywach
  14. Nie wiem czy juz byly gdzies omawiane nowosci Schaumburga na 2015. Jesli tak to sorrki a jesli nie to moze Pawle masz jakies blizsze infor? Natknalem sie na bardzo przyjemnie wygladajace chronography
  15. Mi sie nowosci Rolexa generalnie podobaja. Zreszta podobnie moge powiedziec o Omedze. Chyba ten rok jest jednym z lepszych pod tym wzgledem jezeli chodzi o te dwie topowe marki. Nowy mechanizm wymiata i mysle, ze Omega stracila w tym momencie jedyna realan przewage jaka miala nad Rolexem. Teraz odpadnie sluszny argument, ze mechanicznie Rolex zostal w tyle.
  16. Bardzo ciekawe nowosci. Daj znac jak sie prezentuja na zywo a moze jakies real fotki
  17. Tylko po co w tym Globemasterze karbowany bezel? Podpada to za mocno pod Rolexa. Moze ktos wie czemu Omega nie reaktywuje chywa swojej najbardziej udanej serii Constellation? EDIT: Teraz widze, ze ten Globemaster to nawiazanie do Constellation (Pie-Pan, Planetrarium) ale jakies to nieplene i niekonsekwentne
  18. Tutaj poprzednia wersja jest w rozsadnych pieniadzach http://kraff.pl/zegarki-omega/109-omega-speedmaster-moon-watch-357050.html
  19. Dzieki Panowie. Musze sie wybrac do AD zeby obejrzec te nowe wersje. Swoja droga ciekaw jestem czy poprzednie wersje (3570.50.00) sa jeszcze dostepne w jakis rabatach. Zauwazylem tez, ze tych nowych modelach jest nieco inny mechanizm 1861 (hesalit) i 1863 (szafir). Pewnie roznice sa kosmetyczne.
  20. Panowie sorrki za maly OT ale wy mi chyba bedziecie mogli poradzic najlepiej. Nie sledze za bardzo poczynan Omegi, jestem raczej fanem Rolexa (tylko mnie nie linczujcie ) natomiast od dawna chcialem sobie kupic Speediego Moonwatcha tego klasycznego na recznym naciagu. Ale z tego co widze to chyba Omega zakonczyla jego produkcje. Czy moze cos przeoczylem? Jezeli juz nie jest produkowany to jaka jest ostatnia wersja (referencja) tego modelu i czy orientujecie sie jak jest z dostepnoscia tego modelu i jego cena? (chodzi mi o nowe egzemplarze, ktore gdzies tam jeszcze zalegaja). Swoja droga jezeli rzeczywiscie model ten nie jest juz produkowany to dziwi mnie ta decyzja Omegi o zaprzestaniu produkcji kultowego przeciez zegarka.
  21. Zegarek jest OK. Sprzedawca solidny. Cena z tego co pamietam byla adekwatna takze tylko cieszyc sie nowym nabytkiem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.