Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Andrzej248

Użytkownik
 • Content Count

  452
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Andrzej248

 1. no ok tylko to stary model taki jak mój tylko inna tarcza i kolor. Dostępny tylko używany
 2. Jeżeli pisząc masz na myśli ten model to są już ostatnie sztuki. Nie są już produkowane.
 3. U mnie nowy zakup. Ostatni model Avengera z logiem ze skrzydełkami. Jeszcze nawet nie ustawiony
 4. Nowy nabytek. Zegar rewelacyjny, robi wrażenie. Mam też 300T, która w porównaniu z 1500T wypada średnio.
 5. Mam G-Shock-i od 30 lat wszystko co gumowe też się zniszczy i zużyje. Ładnie wygląda jak zegarek jest nowy.
 6. Miałem GWG-2000 elementy karbonowe na kopercie słabej jakości, potrafią robić się odpryski. Na 100 % jak gdzieś uderzysz tymi elementami karbonowymi to na bank będziesz miał ubytki. Dla mnie słabo to wygląda. To jest najlepszy G-SHOCK wszystko w metalu. Tu się nic nie stanie.
 7. Pisałem o Warszawie w Poznaniu nie ma modelu BB 41mm
 8. No tak bo ci pokazałem zdjęcie gumowego bezela w Breitlingu SO który się degraduje, a Ty stwierdziłeś, ze to jakaś ściema. Kolejny znawca, który wstawia od dawna ciagle te same nudne nudnego zegarka. 😊
 9. Czy ty jesteś poważna osobą ?? Chodziło mi o to, że jeden jest model 58, a drugi nie... i prosiłem tylko o wyjaśnienie. Patrzysz przez pryzmat swojej osoby, która ma wiedzę na temat akurat tych modeli. Kolejna rzecz to, że podawałem rozmiary, to po to żeby rozróżnić, bo chyba nie ma modelu 58 w rozmiarze 41mm. Jednym pasują zegarki duże jak 45mm czy 46mm a innym 38 mm. Pytania kierowałem nie po to by dobrać odpowiedni rozmiar. Wy nie rozumiecie podstawowych rzeczy i zwykłych pytań, a oceniacie 🙂. Ja mam zegarki od 40mm do 46mm. I nie o rozmiar zegarka mi chodziło... i kto tu nie potrafi zrozumieć prostych rzeczy.
 10. Weź nie bądź śmieszny z tą pokorą i nie zgrywaj ważniaka. Widzę, że też nie rozumiesz do czego służy forum.
 11. Po to, bo jest to forum miłośników zegarków i nie każdy musi znać się na wszystkich zegarkach. Chciałem zasięgnąć tutaj fachowej informacji od znawców, ale co tu wymagać. Pomocy żadnej, brak słów. Temat zamknięty.
 12. To jeszcze raz na spokojnie napiszę. Jeśli chodzi o Tudora to marka która w ogóle do mnie nie przemawiała. To forum sprawiło że zacząłem się interesować tymi zegarkami, a podoba mi się właśnie BB tylko są czasem tak małe różnice które wpływają na to czy zegarek ma popularność, czy jest pożądany czy nie, czy jest historyczny czy też nie. Dlatego na pierwszy rzut oka nie widziałem różnic. Rozmiar dla mnie to nie różnica, ale to że model 58 jest kultowy a 41mm nie jest kultowy i ma kilka wad według znawców zegarków, to jest to dla mnie ważne wydając duże pieniądze. Gdyby była możliwość, to bym sobie zamówił dwie sztuki kanałem internetowym ( ale sprzedaż e-commerce jest zablokowana na Rolexy i Tudory ) i bym sobie na spokojnie sprawdził przymierzył i ocenił. To jest tak proste do zrozumienia, że nie potrafię pojąć niektórych buców tutaj, że wk***ia ich zadawanie pytań. Skoro jest tutaj zarejestrowany to uważam, że jest też chętny do pomocy, a nie tylko do krytykowania nie mając umiejętności tłumaczenia.
 13. A Ty pisząc bzdury nie spamujesz ?? skoro jest Google to po co to forum ?? Zawsze kiedy zadaje się pytania na tym forum to wiecznie znajdują się osoby, które męczy udzielanie kilku odpowiedzi. Osoby te nie biorą pod uwagę tego, że nie każdy posiada wiedzę na temat każdej marki i wszystkich modeli. Widocznie to forum jest przeznaczone tylko dla zdjeć i pisanie wiecznie o paskach.
 14. Chłopem to jesteś Ty. Jak Cię męczy odpisywanie, to się nie udzielaj i idź poczytać gazetę, bo nie potrzebuję chamówy z Twojej strony. Jak byś był bardziej spostrzegawczy i chodź trochę pomyślał, to byś się zorientował, że żeby podejść do sklepu i przymierzyć to muszę jechać 450 km. w jedną stronę. Na początku napisałem, że kompletnie nie siedzę w Tudorach, a nie moja wina, że tu są wielkie trudności do otrzymania konkretnych odpowiedzi chłopie.
 15. Jeszcze mam takie pytanie Tudor 39,5 to BB58 a rozmiar 41mm o referencji 79230N to też BB58 ??
 16. A ten zegarek, który kolega prezentuje, to która jest to wersja ??
 17. Witam Przymierzam się do zakupu Tudora i mam pytanie o dwie referencje pod kątem różnic a mianowicie chodzi o referencje BLACK BAY 79230N 41mm i TUDOR BLACK BAY FIFTY-EIGHT referencja 79030N 39,5 mm. Który jest lepszy, który ma lepszy mechanizm, może któryś z nich jest bardziej pożądany, bardziej kultowy. W sumie oprócz rozmiaru mechanizmu i to że jeden ma pasek, a drugi bransoletę to różnic nie dostrzegam. Proszę o pomoc. 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.