Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

karlson

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

327 profile views
 1. Oczywiście, chodziło mi o bardzo potoczne znaczenie tego słowa czyli firmy o niewielkiej produkcji.
 2. ORIS przy tak szerokim portfolio tylko 35 tyś sztuk!? Nie spodziewałem się, że takie marki jak Ball, Doxa, Epos czy Edox to praktycznie manufaktury/microbrandy. Alpina - pewnie wyniki połączone z FC, jeżeli nie to też słabo.
 3. Zobaczę czy ten zegarek ponownie pojawi się w sklepie. Natomiast to raczej klient powinien zdecydować, czy "uszkodzenia" zegarka są na tyle poważne, że rezygnuje z jego zakupu z uwzględnieniem rabatu. Poza tym Kruk stwierdził już po badaniu, że zamawia nowy egzemplarz u importera. A na koniec napisał, że importer nie dysponuje modelem. Żeby było jasne - modelem znajdującym się nadal w ofercie.
 4. Ta dostępność może być fikcją. Moje zamówienie Kruk po 2 tygodniach anulował, choć zegarek pierwotnie był dostępny na ich stronie. Ponoć po ściągnięciu go z salonu nie przeszedł kontroli wizualnej. 😂
 5. Była też wersja z kodem BF2020VIP. W tej oprócz - 30% dodatkowo był bon na następne zakupy w kwocie 150 eur oraz za free bransoleta przy zakupie zegarka na pasku. Jubilee do Nereidy i Adriatica do Arsenale.
 6. Jak wymienić bezel w Nereide 4.0? Na stronie są dostępne różne kolory dla klienta detalicznego, co sugeruje ze powinno to być do zrobienia w warunkach domowych. Czy też potrzeba wizyty u zegarmistrza?
 7. Czy ten "nowy" Wave master nie ma powiększonych okrągłych indeksów w stosunku do tego modelu, co na załączonym zdjęciu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.