Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

13lesiu

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3479
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez 13lesiu

  1. Jutro to zakleję jest to niepoprawne politycznie
  2. Obydwa są super ze wskazaniem na ten po lewej
  3. Gratuluję świetny zegarek jednak design 300M bardziej do mnie przemawia
  4. 13lesiu

    Czy nosimy swoje "starocie"?

    Prawie jak Mickiewicz
  5. Dobra robota Andrzeju,tak trzymaj
  6. 13lesiu

    Czy nosimy swoje "starocie"?

    Nie liczę na prezent od żony w postaci zegarka-to muszę wykonać sam to mi się marzy
  7. 13lesiu

    Czy nosimy swoje "starocie"?

    Sibuna 86 może coś na ten temat powiedzieć czekamy
  8. 13lesiu

    Czy nosimy swoje "starocie"?

    Lechu mam namiary na złotniczkę jak będziesz potrzebował to Ci dam a mój LC jest najprawdopodobniej z 1964r.i nie mów mi małolat w pażdzierniku mam pół wieku i muszę coś fajnego sobie kupić -proponujesz coś???
  9. 13lesiu

    Czy nosimy swoje "starocie"?

    Najprawdopodobniej mój rówieśnik
  10. Gratuluję jest super niech się nosi A u mnie...
  11. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Przepiękne Omegi - gratuluję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.