Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

13lesiu

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3479
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez 13lesiu

  1. I to jest to o co chodzi.napisz Piotr o SUPER klamrze ciecha i nie rozkręcaj kolejnej wojny
  2. Ciech gratuluje super Maryny i dziwię się ,że kol. Piotr rozdmuchuje kolejną wojnę na ten temat
  3. Mam taką tarczę[oryginalną] zdjęcie z przed chwili
  4. Dobra robota Andrzej.tak trzymaj
  5. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Robert to dawaj fotkę przeleciałem całą giełdę i tylko tarczę do Atlantica ustrzeliłem
  6. Na tym zdjęciu chodzi o Glycerine czy o Toyotę
  7. Zgadza się to moja rodzinna miejscowość wczoraj rozdawali gulasz za free[Dni gulaszu] niezła wyżerka była
  8. Dobra Davosa nigdy nie jest zła również pozdrawiam pana Andrzeja
  9. Irek twój Tudor jest wart noszenia
  10. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Dzięki Marek. jutro Giełda Staroci i znowu na Łowy
  11. Gratuluję panowie świetnych zegarków no i melduję się w klubie ze swoim Airmanem
  12. 13lesiu

    Czy nosimy swoje "starocie"?

    Nie klykciny tylko szanowne Glyciny
  13. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Może Marek ma rację ale nie dam sę obciąć za oryginalność grawerki bo po prostu się nie znam Zegarek wrócił od mojego fachmana od zegarków który nie zauważył żadnych cech współczesności
  14. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Cook zawsze węszy jakiś spisek Staszku moja rodzina nie ma z nim nic wspólnego [chyba] a zegarek zanabyłem na Giełdzie Staroci moim skromnym zdaniem myślę.że grawer jest autentycznie Vintage, Czy elementy zegarka są autentyczne???[oryginalne]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.