Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

13lesiu

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3479
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez 13lesiu

  1. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    A co sądzicie o tym zegarku??
  2. 13lesiu

    Czy nosimy swoje "starocie"?

    Ładny Tissocik Leszku,gratuluję I od razu nasunęło mi się pytanie,dlaczego jeszcze nie mam żadnego Tissota w swoich zbiorach??
  3. Świerszczu gratuluję ładnej Glycinki niech się nosi
  4. Jest u mnie nowy więc go testuję
  5. Dzięki chłopaki zegar jest na prawdę super choć to nie Pam i 42b\k nawet mi pasuje a tego się obawiałem
  6. Jest to jeden ze szczebli w dotarciu do Pama.dzięki Michał
  7. 13lesiu

    Czy nosimy swoje "starocie"?

    Leszek,że też ci się chce tyle pisać [nie przeszkadza mi to]
  8. Dobry kontakt-szybka wysyłka i towar zgodny z opisem.polecam robienie transakcji z Andrzejem

  9. ...i w związku z tym,że są wysokie temperatury wskoczył na mescha
  10. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie,jednak na tamtym zdjęciu Skx wygląda lepiej no i stosunek ceny do jakości przemawia za Seiko
  11. Ładniejszy jest ten po lewej
  12. 13lesiu

    poświećmy...

    A propos trytu
  13. Carlito szczere gratulacje ,piękny zegarek zanabyłeś niech się nosi A u mnie pożegnalna fotka mojego DB idą zmiany
  14. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Potwierdzam bardzo fajny zegarek
  15. Polecam robienie transakcji z Wojtkiem-towar zgodny z opisem i szybka wysyłka

    1. Kosta33

      Kosta33

      Zakup zegarka od Wojtka to przyjemność. Wszystko zgodnie z opisem. Polecam ;-)

  16. Zegarek super no a zdjęcie to nadaje się do albumu-gratuluję A ja dziś Dugenka w nowym wdzianku
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.