Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

13lesiu

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3479
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez 13lesiu

  1. Mi nieustannie podnoszą ciśnienie takie typy Ps,Michał super jest ten Hublot
  2. 13lesiu

    Nasze nowe nabytki vintage

    Ale Lechu kieszone sobie kazałeś,gratuluję
  3. 13lesiu

    Moje JLC

    Gratuluję koledze pięknego zegarka niech się nosi
  4. Bartek świetny zegarek i super fotka
  5. Dzięki Msokol 19 a zegar jest naprawdę zaje...sty i gdyby miał z 8mm większą średnicę to bym go w życiu nie sprzedał
  6. Yaro szczere gratulacje to jest świetny zegarek i niech się nosi
  7. No właśnie,żeby chociaż 40=42mm
  8. Piotrze ładne to chrono ale chyba dla mnie za mały? Ile ma koperta???
  9. 13lesiu

    Czy nosimy swoje "starocie"?

    Jakoś mam awersie do Rolków natomiast Omesia to to co lubię a dziś rozruszałem swoją Stowę
  10. Zapytaj kolegę Ulana on może mieć takie wskazówki
  11. Ładny jest ten Longin Staszku A u mnie tak
  12. Jest bardzo ładny no a zdjęcia pierwsza klasa-gratuluję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.