Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

teston

Użytkownik
 • Content Count

  1,173
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by teston

 1. Eatwood - klasa, Berenger - w porządku, ale ten Farell ma taką gębę, jakby miał się zaraz rozpłakać 😝
 2. Czwartek jest lepszy od niedzieli, bo we czwartek jest jutro piątek, a w niedzielę jutro poniedziałek 😎
 3. W Jaworkach przed parkingiem wąwozu Homole, zjeżdża się do Szczawnicy. Podjazd momentami bywa ciężki, za to potem fajnie się zap!#&dala 😁
 4. Uzupełniajac: ja mam 1:10 - z przodu owal 34, z tyłu 11-46. W teren daje radę, w góry daje radę (pod Durbaszkę, Murowaniec), po płaskim - demon szybkości to nie jest, ale wystarcza. Rower Secialized Rockhopper Pro.
 5. Pokażcie polskego "jagulara", potem się pośmiejemy z Rumunów 😒
 6. Czytam aktualnie ostatnią (niestety) część trylogii Wojtka Miłoszewskiego. Szczerze polecam, w ciągu ostatniego roku równie dobrze "bawiłem się" chyba tylko przy Virionie Ziemiańskiego. A nie, przecież była jeszcze najnowsza powieść Mistrza Folleta 😊
 7. Dzięki, Ciszewskiego przeczytałem już wszystko. Uśmiercił piękną Helenę, tak się nie robi 😒. Miłoszewskiego nie znam i chętnie to nadrobię.
 8. Może polecicie coś lekkiego ? Czytałem "Lot 202" Mroza - zło tryumfowało przez cały czas, aby ostatecznie zwyciężyć. Teraz kończę "Halny" - zło tryumfuje i obawiam się, że też koniec końców wygra. W "Kasacji" - zło wygrało. Ileż można ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.