Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12217
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Rzadko tu sie pojawiają budziki inne niż Poljoty Ale ten jest bardzo fajny
  2. Jedna jest z lat 70 a druga 80. Obie to tzw. lodówki ale się rożnią. Wszystko z nią ok.
  3. Cena max może być od 157,50zł w zasadzie do nieskończoności Atomy nie pojawiają się często ale nie jest to też Yeti, bez przesady. Ja nie mam i poszukuję ale patrzę realnie na ceny. Ta jest w niezłym stanie ale grzebana była na pewno. Zaryzykuję nawet stwierdzenie że nie robił tego profesjonalista skoro nie założył srubek mocujących mechanizm. Wielkiego znaczenia to nie ma ale mi dało do myślenia. Edit Żeby nie było że chcę kogos zniechęcić to napiszę że zamierzam ją zalicytować - o ile będę miał taką możliwosć bo cena może szybko przekroczyć mojego zakładanego maxa
  4. No i zapomniałes Grzesiek dodać że na forum nie wyceniamy zegarków A pojęcie czy jest wart swojej ceny to takie na które można odpowiedzieć - "i tak i nie"
  5. Przejrzyj Forum a na pewno sam sobie odpowiesz na te pytania. Tu masz forumowy spis - http://zegarkiclub.pl/forum/topic/23372-forumowy-spis-amfibii/ Mechanizmy sa bez wątpienia lepsze w radzieckich - ta informację też znajdziesz na forum. Szkieł szafirowych w zegarkach radzieckich nie było nigdy Wodoszczelność najlepiej sprawdzić u zegarmistrza chyba że sporzedający da gwarancję że była sprawdzana, w zegarkach prawie lub ponad 30-to letnich różnie może być z uszczelkami. Edit Zapomniałem - od tego typu pytań jest dział techniczny a tu to nie ten wątek.
  6. Niestety nie jest w złocie więc myślę że ją kupię za 105 zł. Wiem, wiem, świadomie jestem gotów przepłacic
  7. Pytam ponieważ kiedys porównawczo zrobiłem zdjęcie z Rakietą kostką. Sura podobna ale nie mogę teraz jej zmierzyć bo......... nie mogę jej znaleźć
  8. Fajne nabytki Buran Możesz powiedzieć jakie wymiary ma Sura? Mi sie wydaje że to damka jednak.
  9. Jeżeli będzie to możliwe w warunkach domowych to spróbuj zapytać Rittera. Tylko że chyba Twój Wostok jest po serwisie więc powinni to zrobić w ramach gwarancji.
  10. Myśle że nie dostal jednej gratis tylko Włoch przesyłki źle zaadresował. Przy takiej ilosci i tak nie dojdzie gdzie i ile wysłał.
  11. Sezon na arbuzy szybko się skończy a za rok czy dwa będzie tak jak miesiąc temu - to znowu będzie poszukiwany model. Moim zdaniem jest to super inwestycja dla kolekcjonerów jeżeli chodzi o wymiany w przyszłości.
  12. W Tesco po 1,29 zł zakilogram, - można brać całego i w dyszce sie człowiek zmieści :-D
  13. Rzadka ta lodówka i wydaje się być w dobrym stanie Super okazję trafiłeś
  14. Myśle że koronką w takim staruszku nie ma się co przejmować, podobny problem kiedys omawialismy przy okazji 55g i podmienionych koronek. To też automat tyle że młodszy i koronke ma stalową a bardzo często trafiaja się nieoryginalne. A Rodina piękna - gratuluję
  15. To znaczy że do Ciebie jedzie? Pochwal się koniecznie jak dojdzie. Rzadko się trafiają te lodówki.
  16. Fajna Rakieta Enkil ale jakie zdjęcia?! Ładnie, ostro - gratulacje
  17. Piękne Sławy Panowie. Papax jak Ty w 21 wieku żyłeś bez lodówki? Ciepłe piwo - fujjjj Dzięki WT to i na allegro ciężko trafić a jak już się pojawi to cena kosmos. Ta jest drugą jaką mam i na pewno zostanie. Czajak też zostanie, już ją miałem ale zamieniłem, teraz znowu mam
  18. Połowa wczorajszej przesyłki. Zielono mi
  19. Daktariny - zazdraszczam Wam Każde z Was cos dla siebie wybierze a wysyłka ta sama No i w "...co zakładacie..." Też raz jedno raz drugie może foty robić - te dziś prezentowane to na obecne standardy faktycznie unisexy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.