Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12217
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Bogdan - to raczej zegarek z lat 80.tych Co się stało z ringiem? Patrzę na telefonie i wydaje sie być prawie biały.
  2. Kchrapek - Monster to wiadomo ale vintage jaki ma dzień tygodnia:) Fajny jest:-D
  3. No dobra. Pogubilem się przez parę godzin niebytnosci na forum :/ Gratuluję Wam koledzy pięknych nabytków ale głównie gratuluję atoma Krzyskowi. Okeana już gratulowalem, to czas na Saturna:-) piekny Edit Mayor - Tobie gratuluję wiedzy o radzieckich :-D
  4. Odnosnie Okeana -Zupełnie nie moja bajka ale trochę sie dziwię bo byłem pewny że koperty są identyczne jak w Poljot, Szturmanskich a co za tym idzie szkła też są zamienne. 2mm to ogromna różnica. Pewnie koledzy pomogą, myślę że mayor na pewno a pmwas to chyba wszystkich przyzwyczaił że nie ma dla niego tajemnic Gratuluję Okeana:)
  5. Dzięki. Fajny opis a strona podana przez Treevilla świetna. W zegarku zakochalem sie od pierwszego spojrzenia ;-) Polowanie czas zacząć:-)
  6. Krzysiek ten Lip to elektromechanik? Wodoszczelny? Powiedz proszę coś o nim.
  7. Jutro dołożę Edit Kwiatku a teraz grubiej? Bardziej pogrubić się nie da - paski za krótkie
  8. A ja dziś chciałem po radziecku ale nie mogłem się zdecydować
  9. Wątek dotyczy "ruskich okazji na aukacjach" a nie ruskich rzadkości na aukcjach. IMO - za tą cenę to nie jest okazja.
  10. Ring musiał zniknąć niedawno a tarcza początkowo miała taki kolor jak ten pod ringiem Pod wpływem czasu stała się brązowa
  11. Grzesiek ja mam rotomat - dawaj go do mnie Świetna Sicura Świeci jeszcze?
  12. Koronkę ma niestety nieoryginalną więc jakby ktos miał to będę wdzięczny
  13. Ostatnio było o znakach zodiaku I jeszcze taka staruszka w automacie
  14. Tarcza z innej beczki?! Jakoś na wskazówkach i bezelu się skupiłem. No to d...a nie okazja
  15. Sekundnik IMO nie od niej ale jednak uszata w ładnym stanie warta zainteresowania http://allegro.pl/radziecki-zegarek-wostok-amfibia-uszata-i4536459499.html
  16. O widzisz. A ja je wyłamywałem do tej pory ale przeciąć będzie faktycznie bezpieczniej.
  17. Niestety sam je skrzywiłem. Nie szło zdjąć teleskopu za żadne skarby. Te stare teleskopy to moja zmora. Spróbuję je poprawić jutro choć na żywo to zupelnie tego skrzywienia nie widać ale foto obnaża wszystkie wady.
  18. Sobotni zakup. Zdjęcie wujowe, taki ze mnie fotograf
  19. Treevill - bardzo fajne to Seiko. Klasyka. Ja dziś też założyłem Seiko tylko takie w letnio-wakacyjnym wydaniu Inni Forumowicze chyba noszą tylko radzieckie
  20. Cześć. Wątek powstał spontanicznie pod wpływem rozważań w innym wątku. Jak się przyjmie to ok a jak nie to wiadomo jaki będzie jego los Propozycja to zegarki nieradzieckie i zdjęcia nadgarstkowe. Na początek mój dzisiejszy wybór
  21. Czasy niepewne to łuk sobie zrób a nie atomowo się będziesz zbroił Pochwal się koniecznie jak przyjdą, już zazdraszczam
  22. Drażnij, drażnij Ale atoma masz przecież. Oddaj jednego. Wezmę tego gorszego i zapłace tak żebys nie stracił. No chyba że chcesz wszystko tylko dla siebie?!
  23. Hmmm... Bogatemu diabeł dzieci kołysze - czy tak jakoś to było
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.