Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12217
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Burżuazja nosi Patka - nie wiem dlaczego nie ma w wątku "zegarki polskie" Kchrapek mnie dzis zainspirowałem więc go skopiowałem Piękno zegarka widziane w dwóch tylko odsłonach ( zdjęcie tylko z telefonu ) ale tak naprawdę to jeden promień słońca potrafi robic magię na tarczy. Krzysztof na pewno potwierdzi.
  2. Sławę kupiła Beria Wiem Fanka od kogo masz te zegarki zapewniam Cię że sprzedający był pewny że jest to oryginał. Ja oglądałem je również i nawet przez myśl mi nie przeszło że może być inna koperta zwłaszcza że widziałem tą czerwoną dwunastkę już w takiej jak Twoja. edit Sthool - był jeszcze na pewno inny rodzaj tych Wostoków z koronką na 2, pamiętasz je? Tamte w jakich kopertach były? Strzelam troszkę w ciemno ale kojarzę jasną tarczę ale bez czerwonej 12
  3. Grzegorz - świetna Sława i gratuluję jej zdobycia Zdjęć również gratuluję- domyślam się że nie jest łatwa do fotagrafowania Ale co do nazwy to veto Damasceńska stal wyróżnia się niepowtarzalnością wzoru, to cos jak linie papilarne - każde inne
  4. Kchrapek pokaż proszę mechanizm. Domyślam sie że to pasówka Przepiękny:-)
  5. Dzięki Ten zegarek zabieram tam gdzie mi szkoda innych. Zaletą są trzy "nie" Niezawodny. Niezniszczalny. Nie szkoda :-D
  6. No jak to? Sława arbuzowa?! Legenda prawie Tak jak i kalifornia. Nie każdemu się podobają ale o gustach się nie dyskutuje. Mnie ze Sław interesują tylko te które cholernie trudno zdobyć i czarna lodówka rzymianka ( też trudno zdobyć ale nie tak jak sowę czy 32 kamienie)
  7. Niestety arbuzy najlepsze jednak w Bułgarii Szkoda bo upada mit tego zegarka.
  8. Czarna Rakieta to zapewne mechanizm 2628H Tyle że Koło dni tygodnia inaczej zrobione ( to tylko moje przypuszczenia) Rodina przepiękna - gratuluję Poljot - no cóż, pozazdrościć tylko można edit Oba Poljoty fajne oczywiście ale klasą samą w sobie jest ten z Brazylii Tylko dlaczego mayor nie pokazałeś tego co w nim najpiękniejsze?
  9. Dostał nowy pasek, nowe zdjęcia i drugą szansę na alle http://zegarkiclub.pl/forum/topic/105934-napotkane-na-%C5%BCywo-lub-w-sieci-frankenruski/
  10. 240 zł? Chciałbym trafić w tej cenie Myślę że w granicach 600 -800zł mozna śmiało uznac że cene nie jest wygórowana. Tyle że to zawsze jest subiektywna opinia.
  11. Znowu przedmiot mojego pożądania kchrapek??? Nieładnie, oj nieładnie Gratuluję
  12. Koperta jak i napis na tarczy wskazują że jest to 32 kamieniowa Sława. Nigdy takiej wersji nie widziałem. IMO tarcza zbyt nowo wygląda. Na pewno koledzy powiedzą więcej. Edit. Oczywiscie 32 kamieniowa Sława to rzadkość.
  13. Łodowki fajne kchrapek - to ta przesyłka ze wschodu? Świetny precyzyjny. Pokazuj serce Edit Złocony? Zdjęcie masz kolorowe?
  14. Pierwsza wojna - szacun A tu mamy słanne 54g http://allegro.pl/poljot-sprawny-meski-zegarek-54-g-i4530524398.html
  15. rk7000

    Kama

    Doskonałe opracowanie. Gratuluję.
  16. Piękne nabytki Koledzy. Moskwa, Stoliczny i Rakiety świetne:)
  17. Były złote 30 kamieniowe a ja na telefonie patrzę :-P
  18. Marek to raczej "bank ziemski" :-D Pokaż jakie tarczę nabyłes. Obie 30 kamieni? Edit Prawie jak zegarek modułowy:/ Edit 2 Marek bransoleta 14k? Nie wiem dlaczego ale byłem pewny że radzieccy robili 9k
  19. Piękny Poljot Nie bardzo zrozumiałem - bransoleta też jest złota?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.