Sławę kupiła Beria Wiem Fanka od kogo masz te zegarki zapewniam Cię że sprzedający był pewny że jest to oryginał. Ja oglądałem je również i nawet przez myśl mi nie przeszło że może być inna koperta zwłaszcza że widziałem tą czerwoną dwunastkę już w takiej jak Twoja. edit Sthool - był jeszcze na pewno inny rodzaj tych Wostoków z koronką na 2, pamiętasz je? Tamte w jakich kopertach były? Strzelam troszkę w ciemno ale kojarzę jasną tarczę ale bez czerwonej 12