Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12217
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Mam obie wersje - dlatego zapytałem. W moich przy czerwonych wskazówkach jest 3056 a przy białych 2356 z czarnym plastikowym pierścieniem ustalającym. Obie wersje są oryginalne podobno
  2. Jaszka przypomnij proszę gdzie oddałaś kopertę do chromowania? Pierwszy raz widzę żeby ranty były tak ostre po chromowaniu. Przyznaję że byłem pewny że będziesz żałowała a tu ..... Doskonała robota I zdjęcia świetne
  3. Hansa jest bordowy ale Jego zegarkom zdjęcia robi żona a jak wiemy kobiety lepiej znają się na kolorach Podoba mnie się ta zegarka
  4. Odświeżę nieco temat i od razu zapytam. Pewnie było ale strasznie leniwy jestem na urlopie Włos płaski z niskiej Mołnii będzie pasował do Saluta? W tym jest ok ale mam pokęconego więc dlatego pytam. No i mój pokazywany już ale nie tutaj Salut
  5. Grzegorz - powiedz proszę czy w realu jest bordowy czy sliwkowy? Nie widziałem takiego a te kolory strasznie trudno oddać na zdjęciu. U Ciebie zresztą widać różnicę między 1 a 2 i 3. Fajny Sławy obie fajne a Stowa to pewnie z czystopola Diver na 3056?
  6. rk7000

    Vratislavia

    Przy okazji warto dodać że trzecie "dziecko" VC, które pewnie okaże sie drugim "dzieckiem" prawdopodobnie będzie MADE IN POLAND Zainteresowani wiedzą o co chodzi
  7. Że skórzanych to poszukaj jakiegoś hand- made. Koledzy na forum robią doskonale paski w stylu nieco militarnym. Do Amfibii czy Komandira na pewno coś dobierzesz. Kolejna propozycja to Pattini z indywidualnie dobranym przeszyciem. Wyglądają świetnie.
  8. Dobre :-D Edit Chusteczka to na otarcie łez ze śmiechu raczej sie przyda
  9. Molnia Spartak nie często się trafia - gratuluję:-)
  10. Poljot złocony super Rodina, 55g, Poljot złocony. Daktarin - czyżbys znowu po pomidory chodził?
  11. Cześć Piotrze Muszę powiedzieć tutaj a nie na pw że rzadko Cię można czytać:-) Uważaj bo dziś zacząłem urlop i planuje w sierpniu wypad na kilka dni w Twoje rejony:-D A zamówieniu pomyślę poważnie:-) o ile jeszcze można?!
  12. Cudo Chyba poproszę Piotra o taką. Powiedz tylko Dawid dlaczego zamowiles za małą? :-D:-D:-D
  13. We wlaściwym temacie Zegarek jest "coś wart" - na forum nie wyceniamy zegarków zgodnie z tym co przeczytałeś akceptując reulamin Zdjęcia są kiepskie i nic na nich nie widać. Natomiast co do koperty to sprawa jest jasna - koperta jest chromowana i wżerów nie da się wyczyścić. Jeżeli zależy Ci na zegarku to można kupić kopertę w lepzym stanie za niewielkie piniądze. Można też ją chromować ponownie ale to każdy odradzi i na pewno się nie opłca.
  14. Kapelusz asymetryczny - z prwej ma dłużej za to modelka z lewej ma wyżej więc pasuje do kapelusza A Czajka żółta
  15. Blado?! Toczmecha takiego nie widziałem a Kirow nr 2 przepiękny. Serca pokaż
  16. Te werki były stosowane w Rodinach ale w Poljotach też. To pierwszy radziecki automat. Niestety średnio udany.
  17. Kristal przepiękny Czaję się na takiego ale zawsze mikroregulacja niekompletna się trafia. Łucze - to chyba rekord zbieractwa
  18. Fanka - piękna Sława Rybak - Wostok Papieski - super. Gratuluję
  19. Nie specjalnie mi się podobają Rakiety w tych kopertach ale ta fajniusia
  20. Rekiniasty - Ty wiesz co?!?!?! Gratuluję Fajna Sława - mam tylko pytanie jedno: dlaczego ona jest heksagon a nie sześciokątna? Edit No i Mołnia też lalunia nie chcesz się jej pozbyć?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.