Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12217
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Dzięki Panowie za miłe słowa Wyglada naprawdę dobrze ale ma też coś takiego że chce się go brać do ręki co chwilę Cieszy bardzo
  2. Od poniedziałku u mnie Absolutnie ulubiony dziadziuś Kirow
  3. A ja dzis pokażę coś na co długo czekałem Zegarki tego typu nieczęsto pojawiają się na aukcjach a zegarek w takim stanie jest prawie nieosiągalny. Ten przyszedł zabrudzony, z podmienioną wskazówką i uszkodzoną sprężyną ale po domowym spa i wizycie u zegarmistrza od poniedziałku cieszy moje oczy. Przy okazji dziękuję koledze rysqut A oto on - dostojny Kirow na 7 kamieniach z trzeciego kwartału 1937r
  4. Akurat w tych Rakietach indeksy godzinowe były tylko złocone. Chromowane nie występowały. Inna sprawa że wskazówki złocone przy chromowanej kopercie też raczej nie występowały. Były albo chromowane albo malowane. Ed.
  5. Bardzo ładny, zwłaszcza na tym pasku.Sorki, nie mogłem się powstrzymać:-D:-D:-D Eda. No mówiłem że fajny
  6. Myślę że to głównie światło ale kolor i faktura tarczy różni się od miedzianej Mołnii z ringiem. Jak znajdę chwilę to zrobię jutro zdjęcie dla porównania.
  7. Wczoraj prawie byłem że to przekładka a dzisiaj znowu mi się wydaje że oryginał. Narfas - już niech tak zostanie z drugą moskiewską
  8. Widziałeś, widziałeś - oczywiście nie mogę teraz znaleźć odpowiedniego zdjęcia ale na pewno były takie Wostoki ze złoconą, tłoczoną tarczą z rzymskimi indeksami. Taki "rusek na bogato" Jak znajdę zdjęcie to wyślę pw. Co do tego czy by pasowały to wierzę sthoolowi - Wołny mają dość spore otwory na osie. Wiem bo już się namierzyłem wskazówek do wołny Ed. Gregorian się nie przyznaje to zdjęcie wykorzystam bez Jego wiedzy
  9. Niekoniecznie. Wostok też miał takie wskazówki tylko nie wiem czy w tym modelu.
  10. To jest piłeczka do szklanych dekli, w wypadku zegarków radzieckich bezużyteczna.
  11. Te lunety zaplatane występowały różnie i moim zdaniem nie ma na to regóły. Natomiast co do tarcz to są jeszcze eksportowe i cyryliczne Może yorki wklei swoje, ma ich naprawdę sporo.
  12. Obawiam się że na ośmiu się nie skończy były jeszcze wersje ze wszystkimi indeksami arabskimi (taką mam) ale były też chyba z czarną tarczą. Kolega yorki_man ma ich kilka tuzinów więc może sie wypowie A to "pełna arabka" wraz z siostrami
  13. Też mam cztery sztuki w takiej kopercie ale mam też jedną wątpliwość. Jakie masz indeksy i wskazówki w wersji czarnej chromowanej? u mnie indeksy są złocone a wskazówki srebrne i jakoś nie jestm pewny
  14. Pierwszy raz widzę taką kopertę. Na pewno występowała w innej (sprawdzałem w katalogach bo mam chromowaną) a jeżeli ta też jest oryginalna rakietowa to jest to duża rzadkość.
  15. Nie wiem Krzysztof dlaczego się dziwisz? Przecież w cenie 3000 - 4000zł można by sobie NOSa z pudłem złożyć http://allegro.pl/fabrycznie-nowa-koperta-blonie-typu-i-z-metkami-i4653311665.html http://allegro.pl/nowe-plyty-mechanizmow-blonie-w-tym-numer-0001125-i4653372653.html
  16. Powiem Ci że jest calkiem niezła i bardzo podobna do mojej
  17. Rakiety Ta jest na 2209 Siostry już normalne na 2603
  18. Pokaż zdjęcie tej gabloty Artur. Ile zegarków wchodzi?
  19. Zdjęcia wujowe i nikt nie ryzykował. Tak naprawdę to wyglada nieźle oprócz wsakzówek. No i cena minimalna nie została osiągnięta Ciekawa jaka była?!
  20. Narazie obie zostają bo cieszy mnie ich asymetryczność Jest na allegro taka - daktarin dawał link.
  21. Ja pozostanę przy Sławach Nie najnowszy nabytek ale jeszcze nie pokazywany. Brązowa asymetryczna Sława w pięknym stanie. Na zdjęciu razem z eksportową siostrą Obie pozyskane od kolegi - dzięki Roman
  22. Łał - Zdzisiek, Pierwszy raz widzę takie cudo Świetna ciekawostka Ed. Czy tam jest na dole napis Sdiełano w Rosii?
  23. Gregorian - skoro królestwo rozdajesz to daj kchrapkowi, Tajtkowi i mi chociaż ze dwie wsie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.