Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12217
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. A ja dam dwa razy tyle co Paweł że Kris jej nie sprzeda
  2. Nowe Sybiry to inne zegarki, część jest z datą a te co nie są to też wyglądają na żywo średnio. Miałem czarnego w rękach i nie mogłem się oprzeć wrażeniu że jest jakis tandetny. Na łapce miałem wtedy coś innego i nie miałem jak porównać ale to nie było to. Pewnie nie jestem obiektywny bo choć rzadko zakładam to uwielbiam ten zegarek
  3. Zegar rzadki - to fakt ale styl już mało radziecki i wygląda jak wiele produkowanych po 1991. Ideologia nieco moim zdaniem naciągana. Bardziej mi do niej pasuje imperialistyczny Wostok z kaczorem Donaldem sygnowany CCCP Ale żeby nie było, że tylko krytykuję to historia przechodzenia z rąk do rąk ciekawa bardzo Musiało Ci naprawdę zależeć - gratuluję "dopięcia swego"
  4. Ja mam dwa, taki i złocony. Białego kupiłem za 650 ale NOS z papierami i pudłem, złocony też z papierami stan bdb. Tańszy był. Poluje na niebieskiego:) To są doskonałe zegarki i za parę lat na pewno będą bardzo poszukiwane. Białego noszę częściej - mam go na meschu i wygląda doskonale:-) 599 zł to dziś za średniej jakości chrono radzieckie krzyczą a ten zegarek jest piękny:-)
  5. Do tej operacji jednak też potrzebne dobrze profilowane szkło. Kiedyś tak zrobiłem "slim" i zegarek zaczął sie zatrzymywać Sekundnik zahaczal o szkło:-)
  6. Ktoś pytał o ten dość rzadko pojawiający się zegarek. Ja mam więc może inni skorzystają http://allegro.pl/poljot-buran-sybir-sibir-molnija-3603-i4350605542.html
  7. sthool pokaż proszę to szkło - mam wrażenie że mówisz o szkle wypukłym w którym najwyższym punktem jest środek. To daje świetny efekt vintage ale takie szkło jest praktycznie nie do zdobycia. Chodzi chyba o takie szkło?
  8. Świetny nabytek. Wprawdzie to nie 1200 ale bliziutko bardzo. Gratuluję.
  9. Jak chcesz to mogę stanowić dla Ciebie grupę wsparcia. Żeby wyjść z nałogu na poczatek musisz oddać połowę swoich zegarków. Adres mój znasz więc ślij. w ramach wsparcia jakoś udźwignę ten ciężar
  10. Artur co to jest? Pokaż całość i mechanizm koniecznie. Wiem że ciemno ale się nie wykręcaj
  11. A sekunda to nawet nie próbuję się domyślić od czego Edit "to tylko zegarek" - nie podoba mi się zupełnie to określenie!!! sę nie życzę, protestuję, gotów jestem się obrazić, - oddawać zegarki!!!!!
  12. Doskonały krab i świetne bateryjki, gratuluję Panowie
  13. kchrapek - nie chcesz od ręki zarobić 100%? Na czysto bo nawet przesyłkę wezmę na siebie Gratuluję - piękny strzał
  14. Piękne nabytki Koledzy - gratuluje Pierwszy raz od dawna piszę to że spokojem i bez "pragnienia"
  15. Dzięki za miłe słowa Panowie. Jedna - najdłużej poszukiwana "12" jest od Yorkiego reszta zdobyta poza forum. Oczywiście wszystkie zostają u mnie Edit. Jedna jest faktycznie Artur od Ciebie:-)
  16. Dawno nic nie pokazywałem ale to z braku czasu i cierpliwości do zdjęć. Dziś zdjęcie hurtowe - na szybko telefonem. jedna już pokazywana, dwie jeszcze przed spa ale trudno.
  17. Mam takiego Łucza w złoconej kopercie i powiem że fioletowy rzymianin jest tak niebanalny że trudno go nie lubieć. Gratuluję Artur
  18. Gość zlepił opis z kilku i wyszło co wyszło. Nadaje się chyba do "złotych myśli...."
  19. Przede wszystkim pod zloceniem nie ma chromu ni stali więc to nie miałoby żadnego sensu. Zostałaby brzydko- żółta mosiężna koperta :-\
  20. Pieknie, nawet te "zmęczone" są świetne
  21. Cena rewelacyjna ale licytacja IMO "czysta" więc tylko wypada się cieszyć wielbicielom radzieckiej mysli zegarkowej, że zegarki owe osiągają takie ceny Koleżanko - mam nadzieję że po dziadku masz jeszcze jakieś zegarki bo mimo świetnej ceny może się niedługo okazać że będzie Ci szkoda fajnej pamiątki
  22. Rodina piękna, zazdroszczę Gdyby się okazało że w |Twoim "centrum dowodzenia" nie ma dla niej miejsca to pierwszy ustawię się w kolejce
  23. Był chyba podobny wątek ale o budzikach Sława. Wracając do tematu to Symbolika powyższego budzika jest piękna i przewija się często w radzieckich. Tu jeleń w pięknym skoku oczywiście z zachodu na wschód
  24. Wartburg? Zemsta Honekera? Już ich prawie nie widać. Nigdy nie miałem i bardziej podobały mi się Trabanty ale też nie miałem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.