Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Przepłacony do 100%? Grzegorz? Twoim zdaniem jest wart 0zł?
  2. Wskazówki do wymiany ale za to mechanizm w pasy http://allegro.pl/swet-16-kamieni-bardzo-rzadki-radziecki-zegarek-i4262998523.html
  3. Tylko że jedyne co zrobiłem to wymieniłem szkło i delikatnie zmyłem z tarczy tą plamkę między 5 a 6 Nawet nie polerowałem koperty. Zdjęcie wujowe jak zwykle ale na żywo wygląda świetnie
  4. Piękności - zazdraszczam A tą poznajesz? Dzięki ogromne yorki_man
  5. Wychodzi NATO że nie jesteś taki początkujący :-P
  6. DreBT - witaj wśród wielbicieli radzieckiej myśli zegarmistrzowskiej Trzy Rakiety 24h wahtowe- no, no. Gratulację.
  7. U Gordona wprawdzie złocona ale taka sama http://www.ussrtime.com/cgi-bin/details.pl?id=1138
  8. Dość rzadka http://allegro.pl/radziecka-newa-bardzo-rzadka-i4250703808.html
  9. Gregch - jeżeli stan Ci nie pasuje to slij go do mnie. Ja tam jestem mniej wybredny Piękny Precyzyjny
  10. Gregch ale to Poljot jest Świetny
  11. Mir ma kopertę ok. Chyba że ja czegoś nie widzę? Tarcza wydaje się do umycia więc nadal duża okazja imo.
  12. Ale Rakieta była ok. Poszła tanio moi zdaniem. Tarcza troszkę zniszczona ale koperta, koronka w dobrym stanie. Zalicytowałem na początku ale jak zawsze jest wiele opcji i wygrywają te na które mnie nie stać Edit Poszła za 54 zł ale to i tak tanio.
  13. nie chę się czepiać ale te z katalogu wyglądają na dużo cieńsze od Twoich. Może to takie złudzenie. Katalogowe zdjęcie jest słabe.
  14. Jest w tym co piszesz sporo racji ale powiem Ci że my tu w tym dziale raczej nie uprawiamy takich gier. Przynajmniej nikt od dawna nie zgłaszał takich praktyk. A żeby kolega od kolegi z forum kupił zegarek po okazyjnej cenie a na drugi dzień wystawił dwa razy drożej to w ogóle nie słyszałem. Pewnie że rotacja zegarkami wśród zbierających jest ale w tym dziale odbywa się to na zdrowych zasadach. Część z nas zaopatruje się głównie na allegro ale też mamy sprawdzonych sprzedających (często kolegów z forum) no i mamy takich od których się nie kupuje. Nikt tu złego słowa nie powie o alle... no chyba że o naciągaczach, oszustach itd. A koledzy którzy wystawiają zegarki na alle i bazarku dają zawsze ceny niższe na bazarku. Mówię oczywiście o Użytkownikach którzy nie zarejestrowali się " wczoraj" i tylko po to żeby sprzedać zegarek znaleziony na strychu, w garażu itd. Edit @oprzemysław - wskazówki takie jakie powinny być oryginalnie ma chyba Krzysiek, poszukaj w jego ofercie na bazarku jeżeli chcesz.
  15. Tak czy tak piękny ten Poljot a koronka ostatecznie nie jest najgorsza choć warto szukać oryginalnej.
  16. Jak by go obrać z glonów to chyba warto http://allegro.pl/stary-radziecki-zegarek-sportiwnyje-17-kamieni-i4241105289.html?source=mlt
  17. Piękne zegarki pokazujecie:-) Gratuluję. Dawno sam nic nie pokazywalem ale to przez brak czasu. Swego czasu pozazdroscilem Yorkiemu i taki zegarek przygarnalem:-) No i jeszcze taki Poljot
  18. Dziś został powołany do życia i trafił na rękę:-) Tarcza może nie ideał ale nie ma też tragedii.
  19. .Nie było bo to nie mechanizm sygnowany polskim znakiem tylko 1MCzZ Popularny.
  20. Świetny Wympiel Nie wiem czy to zdjęcie zniekształca czy musisz uważać na nóżkę która wydaje sie być skrzywiona. Ja zlamalem przy próbie prostowania w Poljocie:-(
  21. Jak byś mógł dać rano link do obchodów na żywo to będę wdzięczny. Nie to,że nie chce mi się szukać tylko będę mocno zajęty od 8.00
  22. To okazja? Powiesz dlaczego? Ja się na Wostokach nie bardzo znam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.