Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12217
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Łukasz poszlo pw. Apollona bym przymierzył, chętnie w chrono.
  2. Wczoraj przyszedł od kolegi z sąsiedniego forum. Sekunda nieoryginalna bo z grotem na przeciwwadze
  3. Grzegorz? Pite było? Żadna nie jest z grotem
  4. Doskonałe Rakiety i Jantary Mie wiem o co chodzi z przeciwwagą w czarnej bo przecież jest ale chyba miałeś na myśli że inna? Moim zdaniem w obu sekundy są ok.
  5. Rakieta automat z taką tarczą - super. gratuluję Jakby coś to drugi po kchrapku
  6. Łał. Uszatą szukam i szukam. Wysłałem pw korupcyjne Piękne Rakiety - gratuluję
  7. Dzięki. Klocki pozyskałem dzięki uprzejmości jednego miłego kolegi I powiem Ci jeszcze, że znasz go dobrze Edit Zazdrościć to nie masz czego Dawid - Twoje zegarki są świetne
  8. Tak czy tak jak zawsze u Ciebie doskonała robota Żeby OT nie było pokażę swoją gablotkę. Dzięki zmianie ekspozytorów teraz może zmieścić 105 zegarków a nie 70 tak jak poprzednio.
  9. Gratuluje Burana i pasji :-) Powiedz jakie plany na rocznicę 5000 postów? Tylko nie odpowiadaj bo zepsujesz 2000 ;-)
  10. Wostok Pecyzyjny, Sława sześciokątna i 3133 - piękne nabytki Ja skromnie dziś ale się pochwalę na otarcie łez . Wostoczek odebrany dziś od zegarmistrza - mała rzecz a cieszy
  11. Łucz pierwsza klasa - gratuluję. Jakby Ci się nie spodobał ( np. z powodu, który nie przychodzi mi do głowy) to chętnie odkupię
  12. Piękne nowe nabytki Misiek z pingwinem pewnie niedługo będą i u mnie ale takiego Łucza jak gregch pokazał to szukam juz jakiś czas w rozsądnej cenie.
  13. Hm.... Na tarczy jest wyraźnie napisane MADE IN USSR, Poljot itd co w moim rozumieniu ewidentnie świadczy o tym że towar jet podrobiony. No chyba że ktoś uważa że pochodzi z pierwszej moskiewskiej. A jeżeli ktoś świadomie sprzedaje towar podrobiony to nie nie jest uczciwy w moim rozumieniu. Ale jeżeli się mylę to poproszę moderatora o usunięcie moich postów dotyczących tego tematu. PS Grzegorz, Paweł a gdyby tak wyłączyć osobę sprzedającego to nadal będziecie uważać, że sprzedaż takich tarcz jest ok?
  14. Tak się zastanawiam czy nadal w oczach wszystkich, którzy go bronili ten gość jest uczciwy? http://allegro.pl/molnia-pasowka-hand-made-po-modyfikacji-unikat-i4273963355.html To zdjęcie żeby była jasność o kim mowa. Ten sam sprzedający http://allegro.pl/zegarek-mechaniczny-rakieta-i4276387779.html I ten sam http://allegro.pl/nowa-tarcza-do-zegarka-poljot-de-luxe-automatic-i4282630568.html Jest tego więcej. Zastanawiam się czy ktoś się wypowie
  15. Piotrze i na tych ministolczkach postawionych na gołej ziemi zrobiłeś tą gablotę? Strach pomyśleć co byś zrobił jakby Ci dać stabilny wypoziomowany stół taki ze 150x250cm z zamontowaną porządną ukośnicą Kombinuję i ja coś ale jeszcze to potrwa bo czasu brak Zbieram materiały powoli bo ja z dwóch desek to krzyż mogę zrobić co najwyżej
  16. Ok, tamto zdjęcie i info o deklu w zupełności wystarczy. Dziękuję
  17. Dzięki Łukasz, jakbys mógł pokazać jeszcze jak wygląda od spodu? Chodzi mi czy dekiel też się wyciera? Widzę że obawy o koronkę były zbędne, Twoja wygląda jak nowa, w moim stalowym koronka cały czas idealna Edit Mam nadzieję że się nie obrazisz jak wykorzystam Twoje zdjęcie jako poglądowe w innym wątku forum.
  18. Nie przyglądałem się wczesniej bo po zobaczeniu ceny uznałem że nie warto. Ta tarcza ma nawet cieniutki ring. Pierwszy raz cos takiego widzę. Ktoś coś powie w temacie? http://allegro.pl/poljot-wympel-i4276250842.html Cena - jedyne 600z ł
  19. Oj zdrowo. Drugi też jest w tej cenie. Trochę gościa poniosło
  20. Gregorian - jestem ciekaw twojej opinii O ile % przesadzono z ceną tym razem? http://allegro.pl/poljot-wympel-i4276251759.html
  21. Koledzy - ja mam pytanie z innej beczki Mija drugi rok odkąd pojawiły się Aquariusy i jestem ciekaw jak ma się powłoka DLC po tym okresie? Zwłaszcza jeżeli ktoś nosi zegarek dość często. Gdyby ktoś był tak uprzejmy i wrzucił fotki swojego Wodnika to będę wdzięczny.
  22. Jaką dać baterię do 1956? Mam trupka jeszcze nie sprawdzonego. ( pytam tu a nie szukam tam gdzie jest na pewno przy okazji a nie z lenistwa )
  23. To łatwo nie będzie ale jest to możliwe. Koledzy lepiej się znają to powiedzą co najczęściej pada. Ja Rakietę na 3056 naprawiłem za 50zł + dwie przesyłki więc zależy od determinacji.
  24. Czajka rezonator, Łucz elektromechaniczny - piękne, rzadkie zegarki. Leżą i u mnie oba i czekają na cud
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.