Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12217
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. MISTYK - doskonały nabytek Rzadko się pojawia ale to świetny i poszukiwany zegarek. Gratuluję
  2. Jeszcze raz dziękuję. Piękne nawiązanie i świetne zdjęcia kolejowe Paweł tez pokazywał P. Bure kolejowy
  3. Dziękuję Niestety mój nie zmieni właściciela na pewno ale nie mam nic przeciwko żeby te dwa były razem
  4. Troszkę mnie uspokoiłeś Zatem bardziej przyziemnie ale bardzo chciałem mieć ten zegarek. Druga część dzisiejszej przesyłki od kolegi z forum
  5. Jak bedziesz takie zdjęcia pokazywał to sam bedziesz pisał w tym wątku!!!
  6. Tarcza to pikuś, drażni mnie sekunda i musze poszukać oryginalnej. Piękny P. Bure
  7. Pewnie P Bure ale pokaż go bliżej bo na pewno warto. A to moja częć przesyłki pokazana już w innym wątku
  8. Dziś przyszła paczka od kolegi z forum a w niej między innymi dziadziuś Zim Wczoraj w innym wątku dykutowaliśmy czy były naręczne Zimy no to jest przykład do dyskusji
  9. A co mu za róznica czy za Łucza czy za Mira weźmie 1k pln? Goral35 od dawno jest bezlitosny dla takich co wpadają na jeden post i pytają "ile" Dobrze, że tak jest ale oni i tak wpadają. Nic na to nie poradzimy. Jak ktoś zapyta delikatnie - jaki to zegarek i ile ma lat to jest szansa że się zainteresuje. Wtedy w drugim pytaniu wali "ile mogę dostac za niego" i juz po rybkach. Ale są też tacy co jednak zostają
  10. Jak zobaczyłem Czajkę medyczną i Rakietę automat to się zaniepokoiłem i zerknąłem czy mam swoje Piękne nabytki
  11. Sława z Migiem świetna A uszata beż uszu - zastanawia mnie sekundnik z tym kółkiem. Dorabiane domowym sposobem?
  12. i wygląda że sam tej licytacji nie wygra. tyle kasy za podróbę - szok!!!
  13. Zim patelnia - nie wiem czy wiecie ale średnica to 44mm Fanka - łączę się z Tobą w bólu z powodu wyniku Brazylii do przerwy Na pocieszenie - brawo Mirek Klose
  14. można kupić (uzupełniłem kolegę sthool) Święte słowa. Dodam tylko cos co też bylo wielokrotnie na forum - sprzedawcy tych 24h o dziwo nigdy nie pokazują mechanizmów
  15. Długo myslałem nad tym czy tak zostawić czy nie. Czystopol zostaje jak jest bo to oryginał ale do 2CzZ będę szukał wskazówki raczej. No chyba że szybko kupię kolejnego w oryginale to wtedy będę mógł spać spokojnie. Pisałem już na pierwszej stronie że myśl kiełkuje a na drugiej to juz deklaracja była Tak więc jestem Skromnie, ale z czasem się poprawię. Pawle - jak będziesz miał coś podwójnego to pamiętaj o mnie
  16. Dzięki. Masz już odpowiedź Mnie zmyliło załamanie światła na zdjęciu. Tylko lewe dolne uszko pokazuje prawdziwy kształt, pozostałe trzy wyglądają jak od Kraba na pierwszy rzut oka - takie wyoblone.
  17. Nie można dopuścić zeby ten wątek było tak trudno odszukać na forum. Oczywiście nie ma szans żebym pokazał takie zegarki jak koledzy ale te co pokażę są początkiem mojej przygody i wkrótce (mam nadzieję) będą kolejne Jestem zauroczony tymi zagarkami, nie ważne że ich stan daleki jest od ideału, ważne że ich serca cykają piękną melodię a ja trzymając taki zegarek mam wrażenie że trzymam w ręku kawał historii. Oto one: CzCzZ z 1949r I 2CzZ z 1940r
  18. Dwa miliony? Chcieliby pewnie już ten sekundnik zmienić bo to by znaczyło że się już wyczerpało i jest rekordowa sprzedaż
  19. Może być że to rodzaj II mnie te cienie na zdjęciu na uszach jakoś zmyliły Przepraszam za zamieszanie. Alw dekiel to z ciekawości bym zobaczył
  20. Jakbys pokazał od strony dekla to byłoby jasne.
  21. Dukat to ma chyba nie swoją kopertę choć na 100% nie jestem pewny
  22. To Aurora oryginał jak najbardziej Edit. Dwie strony zgubiłem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.