Piękne te wasze Damy - a ja pokażę coś co raczej do tego wątku nie powinno pasować ale oceńcie sami Sura (porównawczo do zegarka Roberta) a do tego męska Rakieta Różnica w gabarytach doprawdy kolosalna
Gdzieś była. Miała wyglądać tak: Dzięki zastosowaniu innych stojaczków można zwiększyć ilość zegarków ale jak widać nie jest już tak "czysto" i zaczyna robić się tłok Na układ zegarków proszę nie patrzeć - nie jest to docelowe rozmieszczenie.
Gablota super, pomyśleć że ja swoją robiłem na 70 zegarków a gabaryty ma tylko trochę mniejsze. Ale nie o tym chciałem Tajtek podsunął mi pomysł na mały konkurs - utrzymania powiedzmy 100 zegarków na chodzie przez miesiąc Są chętni? Piotr - pisać Cię pierwszego na listę?
Piękne damki pokazujecie - gratuluję Ta koperta jest chromowana, sekundnik i koronka oryginalne. Mam taką samą tylko zdjęcia zrobię jak znajdę chwilę wolną i światło
Wybaczcie ale moim zdaniem wątek artystyczny i aranżacja tła do zdjęć to przegiecie i chyba nie to forum niestety:-( Ale można spróbować z nagą modelka z piękną Zaria na delikatnej białej rączce :-! Sorki ale musiałem łyżkę dziegciu dolać bo mdło było.
zwracam honor. za dużo rudej i zegarki mnie się mieszają na swoje usprawiedliwienie powiem że widziałem takie sekundniki chińskie ale fakt że miały przeciwwagą troszkę inną
Było tutaj http://zegarkiclub.pl/forum/topic/38577-ruskie-okazje-na-aukcjach/page-184 Kolega forum nie czyta ale powiem że w tej cenie to nie ma co sobie w brodę pluć. Jeżeli sprawny to wskazówek szukaj i będziesz miał fajny zegarek w kolekcji
To że papiery sa z du..py to przegięcie ale to że gość sprzedaje zegarek zarośnięty brudem i glonami i jeszcza do tego daje pudełko i papiery sugerując że to nowe to po prostu bezczelność
Musi Nam teraz prowizję zapłacić za ekspertyzę po 10% proponuję. Piszecie się? Zeby OT nie było to mam taki myk http://allegro.pl/zegarek-kama-jak-pobieda-poljot-blonie-rakieta-zim-i4073224811.html A tu można kupić to samo ale drożej jakby ktoś chciał http://allegro.pl/zegarek-kama-jak-pobieda-poljot-blonie-rakieta-zim-i4072828821.html
Bo tego nie widać ale obstawiam że nóżki oberwane i tarcza klejona - były Pobiedy z PCzZ ale ten werk jest z drugiej moskiewskiej o ile dobrze widzę na telefonie więc tak "obstawiam"
Taki szybki QUIZ - z ilu zegarków składa się ten zegarek? Pytanie pozakonkursowe - Co jest na 99% uszkodzone? http://allegro.pl/rakieta-raketa-sliczna-gilosz-majak-svet-i4064741739.html
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.