Orient Arena, jak go nazywają. Miałem kiedyś chrapkę na ten model, z czarną tarczą i zieloną wskazówką sekundową, na bransolecie. Niestety jest nieosiągalny od kilku lat. Twój też jest bardzo ładny!
Jestem na etapie kupowania maskownic (bransoletę mam). Na paskach nie lubię nosić, bo czuję dyskomfort, kiedy poci mi się nadgarstek, stąd moje zamiłowanie do bransolet
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.