Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lenio

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  mazowsze

Recent Profile Visitors

299 profile views
 1. Jeśli w grę wchodzą używki to na olx wisi Nomos 38 enamel
 2. Cześć, Chciałbym uchronić oszczędności przed inflacją. Część środków ulokowałem już w ETF i kruszcach, i myślę nad dalszą dywersyfikacją. Teraz rozważam czy nie wrzucić 30-50k zł w jakiś zegarek. Nie chodzi tu o jakieś spektakularne zyski. Chciałbym po prostu jak najmniej stracić Założenie jest takie, że mrożę gotówkę na 18-24 miesięcy. Po tym czasie planuję pewne przedsięwzięcie na, które będę potrzebował kapitał. Myślicie że inwestycja w zegarek przy takich założeniach ma sens? Jakie marki i modele by się do tego nadawały? Rolex?
 3. Zastanawiam się nad nabyciem jakiegoś Nomosa. Najchętniej Cluba lub Oriona. Myślicie, że Orion 35mm z olx jest warty uwagi?
 4. Na bazarku leży fajny SARX015. Moim zdaniem warty rozważenia jeśli ktoś myśli o SARBach
 5. Na bazarku wisi fajny SARX015 - 39,5 mm - Seiko SARX015
 6. Victorinox INOX też powinien być ok. Tu jest w dobrej cenie https://m.ebay.pl/itm/Victorinox-Swiss-Army-Mens-Watch-I-N-O-X-Black-Dial-241723-1-Authorized-Dealer/333381454368?_mwBanner=1&_rdt=1
 7. Panowie, gdzie w Polsce jest autoryzowany serwis Balla? Czy po zakupie zegarka w Gnomon Watches, będę mógł go bezpłatnie serwisować w Polsce?
 8. Dzięki ale L2L 50 mm to za dużo jak na mój wątły nadgarstek
 9. Cześć, Szukam zegarka na co dzień w stylu Seiko SARB009. Moje wymagania: - niebieska tarcza ze szlifem słonecznym - automat z dokręcaniem i stop sekundą lub kwarc - średnica koperty 38-41 mm - cena do 3000 zł - wygodna bransoleta - nowy lub używany SARB009 jest już nie do zdobycia. Miałem SNXS77 i szukam teraz czegoś podobnego klasę wyżej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.