Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lenio

Użytkownik
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  mazowsze

Recent Profile Visitors

224 profile views
 1. Zastanawiam się nad nabyciem jakiegoś Nomosa. Najchętniej Cluba lub Oriona. Myślicie, że Orion 35mm z olx jest warty uwagi?
 2. Na bazarku leży fajny SARX015. Moim zdaniem warty rozważenia jeśli ktoś myśli o SARBach
 3. Na bazarku wisi fajny SARX015 - 39,5 mm - Seiko SARX015
 4. Victorinox INOX też powinien być ok. Tu jest w dobrej cenie https://m.ebay.pl/itm/Victorinox-Swiss-Army-Mens-Watch-I-N-O-X-Black-Dial-241723-1-Authorized-Dealer/333381454368?_mwBanner=1&_rdt=1
 5. Panowie, gdzie w Polsce jest autoryzowany serwis Balla? Czy po zakupie zegarka w Gnomon Watches, będę mógł go bezpłatnie serwisować w Polsce?
 6. Dzięki ale L2L 50 mm to za dużo jak na mój wątły nadgarstek
 7. Cześć, Szukam zegarka na co dzień w stylu Seiko SARB009. Moje wymagania: - niebieska tarcza ze szlifem słonecznym - automat z dokręcaniem i stop sekundą lub kwarc - średnica koperty 38-41 mm - cena do 3000 zł - wygodna bransoleta - nowy lub używany SARB009 jest już nie do zdobycia. Miałem SNXS77 i szukam teraz czegoś podobnego klasę wyżej.
 8. 20mm, bez ramki, sekundnik wszystko jedno (na grafice dłuższy akurat + poprawiona 18)
 9. Powoli dobije bliżej 150. A jakby w międzyczasie pojawiła się wizualizacja 3D to QV nie opędziłby się od chętnych;)
 10. Tylko niech deklarujący pamiętają, że aktualny projekt pod Miyote wygląda tak: a nie jak w pierwszym poście tego wątku.
 11. Zostawiłbym to tak jak jest z miyotą albo ewentualnie dopytał o cenę z rondą i wtedy wrócił do wcześniejszego projektu jeśli większość zaakceptowałaby cenę. (2 mechanizmy, 2 projekty tarcz, 2 ceny - ankieta pomogłaby wybrać ostateczny projekt)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.