Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomekr89

Użytkownik
 • Content Count

  1,150
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by tomekr89

 1. Odbijające się tło musi być ciemne. Dlatego tak świetnie wyglądają zdjęcia zegarków w samochodzie - bliska odległość zacienionej powierzchni dachu sprawia, że nie ma się co odbijać. Ot cały sekret.
 2. Mój Aquis na selicie robi jakieś +5s na dobę, niezależnie od pozycji w jakiej zostawiam na noc. Chód jest bardzo stabilny. Jeśli jednak mało się ruszam, tj. naciąg jest słaby, to jest to bliżej +11s. Czy jest szansa na wyregulownie bliżej zera?
 3. Wiedziałem, że fotka pojawi się szybko, wnioskuję, że korków nie było
 4. Kompletnie nie trafia do mnie połączenie czarnego bezela i jasnej tarczy. Chyba Rolex Daytona to zapoczątkował.
 5. Ja na tym zegarku nie widzę która jest godzina, więc jak dla mnie jest to jedynie gadżet biżuteryjny.
 6. Odbierałem niedawno nowego Sub'a Date (czarny)*. Pani w salonie mówiła, że obecnie zapisy są wyłącznie na Yachtmastera. *jak coś, chce ktoś kupić? Od zamówienia do odbioru się trochę minęło i się pozmieniało i obecnie nie ma planów na noszenie tego zegarka.
 7. Polecam rozważyć również H. Moser & Cie. Kwestia gustu, mnie bardziej przekonuje:
 8. Kolega jest już właściwie zdecydowany na wersję 36 mm na mesh'u, sam znalazł i wybrał, ale pomyślałem, że spytać nie zaszkodzi. Czy widzicie alternatywny zegarek, który nadaje się do częstego pływania i formalnego stroju? (tj. nie frak tylko garnitur albo częściej marynarka + spodnie). To będzie jedyny zegarek.
 9. Dzięki, zegarek zamówiony. Wersja z Selitą. Nie będę czekał na in house w wybranym kolorze, bo to może być za rok, dwa albo wcale. To przeważyło.
 10. tomekr89

  Perfumy

  Tom Ford Tobacco Vanille. Albo perfumowy homar, np. od Rasasi.
 11. Gdzie trzeba bywać, żeby wokół było pełno Rolexów na Oysterze?
 12. Nie sądzicie, że w 2022 Rolex zaprezentuje GMT master II w kopercie nowego Sub'a?
 13. Jak batman został zaprezentowany chorowałem na niego do tego stopnia, że już chciałem krótko potem kupić Davosę batman, jednak obejrzawszy na żywo bransoleta okazała się tak fatalnej jakości, że stwierdziłem, że po prostu musi być Rolex, tylko nie od razu.
 14. Batman na bransolecie Oyster to jeden z najciekawszych zegarków Rolexa IMO. Za moim doradztwem, kolega chciał kupić, gdy był dostępny, tj. gdy były zapisy.... ale się nie załapał. Dziś jeszcze trudniej go kupić za "normalną" cenę. Pozazdrościć sztuki!
 15. Pokazałbyś zdjęcie z bliska po wymianie? 940 to oryginalne szkło?
 16. Mam nadzieję, że mój rotomat nie promieniuje, przynajmniej w stopniu zaburzającym chód :)
 17. Zegarek będzie jednym z wielu aczkolwiek na 80+ % okazji, typowy uniwersalny wół roboczy. Natomiast wersja kolorystyczna i niechęć czekania sprawia, że niemal na pewno będzie to Selita. @Cordi7 możesz dać przykład promieniowania doświadczanego na co dzień, które wpłynie na dokładność chodu?
 18. Kiniol, jeśli to Twój znajomy - mogę prosic o spytanie osobiste, czy posiada te częsci?
 19. Serwis autoryzowany w Warszawie zrobił regulację i jest +1.8s na dobę. Niby znakomicie, ale naczytałem się poro opinii, że 3135 (poprzednik) mieści się bez problemu w tolerancji od 0 do +0.5s na dobę.
 20. Pytanie czy poszukiwane elementy tam nie są zajechane Non funzionante bilanciere ok, non oscilla liberamente…..non funzionante
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.