Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

michalg86

Użytkownik
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdynia
 1. Kontakt i transakcja z Michalg86 10/10

 2. Dzięki za świetny zegarek! Kontakt i cała transakcja z kolegą Michałem 10/10. Polecam!

  1. michalg86

   michalg86

   Dzięki, Michał! Z Tobą również bardzo przyjemnie "dobijało się" targu :) Pozdrawiam!

 3. Super kontakt,zegarek zgodny z opisem.Polecam

  1. michalg86

   michalg86

   Bardzo kontaktowy i sympatyczny forumowicz, zdecydowany przy zakupie, wpłata pojawiła się na moim koncie błyskawicznie, słowem - klient nie-awanturujący-się :) Pewnie nosi krawat :)

 4. To ostatnio mój ulubieniec:) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 5. Ja zaobserwowałem raczej odwrotną tendencję - jak zegarek automatyczny (weryfikowane na różnych zegarkach) jest w pełni nakręcony to przyspiesza, a jak dłużej "leży" to z czasem zaczyna zwalniać. Oczywiście skala tego zjawiska jest zróżnicowana i zależy od zegarka.
 6. Moim zdaniem to trochę duża odchyłka i pomyślałbym nad regulacją. Mam ten sam zegarek i robi mi ok. 5s dziennie na plus.
 7. Weź NFSa, śmiganie bryczką zawsze spoko
 8. i okazuje się, że jest to równe (i zawsze) +7s/24h.Chyba czeka mojego XL letka kalibracja (?) Tę kalibrację sobie póki co sobie odpuść. +7s/24h to bardzo dobry wynik. Poza tym, jeśli zegarek trochę spieszy zaraz po zakupie to dobrze, bo z czasem zegarki mechaniczne mają tendencję do zwalniania. Jak byś się teraz udał do zegarmistrza i ten wyregulował Ci zegarek do 0s/24h, to może się okazać, że za miesiąc/dwa/pół roku będziesz miał -7s/24h, a to już gorsza opcja, bo lepiej jak się zegarek trochę spieszy niż jak się spóźnia (przynajmniej wszędzie zdążysz na czas )
 9. Mechanizm w Big Mako nie ma funkcji stop-sekundy, ani dokręcania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.