Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Velmer

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Velmer

 • Birthday 01/16/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

285 profile views
 1. Popyt+Podaż=Cena.Nic nowego i odkrywczego.Nie ma nad czym "biadolić" każdy chce zarobić, czy poprawić wyniki finansowe,więc się robi zabiegi w postaci abstrakcyjnie tanio sprzedaję się swój produkt. Czy Oris za 699 jest drogi czy tani ? No zależy dla kogo. Dla was Glycine zrobił się tani,był droższy to źle ? Jak Oris zejdzie z ceny,bo popyt spadnie i obniży lub cokolwiek to też będziecie pisać, że "dno".
 2. Zmiana przyszedł dziś 2018-03-28_06-19-45 by T Lachm, on Flickr
 3. Słaba Fotka , ale taki mnie cieszy IMAG0264 by Tycjan Łachmicki, on Flickr
 4. Kupiłem w Bestcena smartfina HTC U ultra. Kontakt ze sklepem bardzo sobie chwalę i na wysokim poziomie stoi obsługa klienta. Nie jestem zwolennikiem firm które nie chcą płacić podatków w Polsce, ale jest jak jest i nie ma co podnosić tematu na forum. Może nowy wątek tak zwany hejt założymy i tam będziemy wywalać swoje żale itp...?
 5. Trzebaby pisać maile do forumowiczow i pytać czy sprzedany przedmiot. Zdarza się im zapominać. Zgłosiłem taki temat. Reszta należy do adminów.
 6. Zgłaszam propozycje, aby ktoś lub coś zawracać większą uwagę na bazarku po zakończonych transakcjach. Zakończone kosztować i wykazywać, bo widać sporo starych dawno sprzedanych, a wiszących dalej na bazarku.
 7. Może najnowszy Peugeot 508
 8. Parnis w zasadzie to co piszesz "Daito" to słaby zegarek jest. Lepszym wydaje się być Tissel. To dlaczego lubią go na forum jednym i drugim znaczy Parnisa ?
 9. Oooo.....ten fajny. Bardzo fajny Nosiłbym Jak to zamówić ?
 10. Debert właśnie do mnie "idzie" Właśnie taki Tissel jako dodatkowy w innym stylu,zastanawiam się nad kupnem.
 11. Który jeszcze oprócz Parnisa jest jeszcze w waszym typowaniu ?
 12. Dodatkowo myślę o takim, http://allegro.pl/jak-nowy-piekny-meski-zegarek-ingersoll-in3107bbkw-i7142287814.html http://allegro.pl/ingersoll-goldenage-in1309bk-zegarek-meski-automat-i7174202248.html Znaczy elegancik taki,
 13. https://www.olx.pl/oferta/parnis-pa6007-diver-automat-nie-seiko-orient-citizen-CID87-IDrX2Zn.html#5a618bb57f znalazłem taki ? I co uważasz, że ten jest lepszy ? Koperta jest ta sama ?
 14. Zapodaj jakiś model w tej cenie. link ? Chcę kupić coś w ten deseń właśnie .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.