Temat przerabiałem niedawno bo też miałem Recordmastera z pochromowaną kopertą a chciałem w oryginale, ostatecznie nie udało mi się takiej znaleźć dlatego sprzedałem ją grubo poniżej kosztów jakie poniosłem, ale mam już w pełni oryginalny egzemplarz którym pochwalę się niedługo.
Nt tego Vulcaina powiedzano wszytsko (oczywicie pozytywy) sam się przyłączam , ale skąd te paski bierzesz? Coś mi kołacze że jakiś strapmaker z Instagrama?
Dobra, to jaki byłby realny koszt oryginalnego pre-Gagarina tj typ 1? Bo po cenach na zatoce to trudno stwierdzić.
Abstrahując od historii lotu w kosmos to zwyczajnie typ 1 bardziej za, mną przemawia.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.