Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

lobo82

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1470
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez lobo82

  1. To nie Przemka tylko z Ebaya 😁 Jego nie jest taka ładna 😁 Dzięki Panowie
  2. Wg mnie malowanka że zła koronka i wskazowka sekundowa z atlantica, lata 60 może
  3. Tak na szybko, sorry za jakość, drewno na opał na zimę przyjechało
  4. Nieśmiało wystawia skorupę
  5. lobo82

    Liczymy żółwie

    Przyjmiecie starego żółwia?
  6. lobo82

    Seiko Vintage

    Starzejemy się razem 6309-7040 '82
  7. Dziś mój nowy nabytek Seiko 6309-7040 mój birth year watch '82
  8. Zostaw jak jest bo jest dobrze, lata 50/60, jedynie serwis i mycie
  9. Wzięło mnie na wspominki, kiedyś tak obecnie tak
  10. lobo82

    Fan Klub Chronografów

    Piękny ten meister chronoscope, co to jakaś limitka?
  11. No Jacku dopiąłeś swego, czy to cały komplet górników?
  12. Ds2 to kultowe zegarki jedne z ładniejszych vintage, piękna sztuka, ja mam taką
  13. Niestety w sztucznym świetle
  14. Pmwas szczere kondolencje, dziadka już nie ma ale wspomnienia pozostaną z Tobą na zawsze no i zegarek będzie Ci o nim przypominał też mam taki zegarek od dziadka
  15. Dzięki Paweł, creme de la creme wszystkich polskich jakie miałem 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.