Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

lobo82

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1469
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez lobo82

  1. Dokładnie.... Jak ja wrzuciłeś to od razu chciałem kliknąć ale coś mnie powstrzymalo😁 za jakąś godzinkę mówię a już jej nie będzie a jak będzie to biorę no i byla całe 97pln z wysyłką i cieszy
  2. Dzięki Tobie jak kliknąłem na all... Fajna jest kawał historii, dzieki😁
  3. lobo82

    Nasze nowe nabytki vintage

    Panowie piękny Zenith i Delbana urzekły mnie oba
  4. lobo82

    Fan Klub Chronografów

    Świetny... Pudelko swoje przeszło ale Spirit extra graty
  5. lobo82

    Twoja kolekcja!

    Pozbadź się przegródek na zegarki to jeszcze 2 wejda 😁😁, abo kup większe pudelko co się poduszki mają marnować.... tyle pięknych zegarków jest Pawelku 😁
  6. lobo82

    Twoja kolekcja!

    Paweł jeszcze widzę 2 podusie wolne.... Do dzieła 😁
  7. Tomek jak mówisz o mojej Omedze to dzięki, oryginalnie była zielona ale miala tak zjechaną tarcze ze znalazłem na Antypodach Nosa bordowa, jednak kiedyś udało mi się dokupic także zielona i podczas kolejnego serwisu za 2-3 lata będzie oryginał z zielona.
  8. Rafał, nie ma problemu jak mogę to pomogę.
  9. Widzę że się udało, fajnie...
  10. Dzięki Panowie, w temat rusków to się dopiero wkręcam obserwujac Was - wyjadaczy i powiem ze w porównaniu do Szwajcarów vintage to temat rosyjskich jest baaaardziej skomplikowany, dużo ciekawych rzeczy modeli a niuansów od groma, wiele nauki przede mną. Co do tego sputnika to fakt drogo było na all dałem 395pln :), ale wolę czasem więcej zapłacić żeby mieć zadowalający mnie stan.
  11. lobo82

    Seiko Vintage

    Dzięki Filip... Też mi wygląda dobrze bo widzę degradacje lumy a to świadczy o wieku 😁
  12. lobo82

    Seiko Vintage

    Pytanko czy uważacie ze tarcza i wskazówki są oryginalne w tym seiko z lat 80tych? Wkladka bezel wiem że aftetmarket
  13. Oto mój nowy nabytek, górnicza kieszonka Corteberta, trochę było jazdy bo balans był rozwalony ale mój majster stanął na wysokości zadania. Dzięki Romanowi kieszonka dostała nowe szkło. Tarcza nie jest idealna ale mnie zadowala na te chwile -chociaż nie wykluczam podmianki tarczy jak znajdę.
  14. Fajny Glass... Taki cygan ale tarcza super... Lubię takie podpalane
  15. To był mój Atlantic, wymieniłem się z Panem Zbyszkiem że Szczecina, oprócz koronki i nie wiem jak ze szkłem jest ok. Koperta od dekla miała trochę wzerow. Wejdź sobie do wątku o Worldmasterach i 27 marca go pokazywalem.
  16. Super Rakieta... Ten sprzedający ma jeszcze jedna drewniana nie tak ładna jak ta ale czy to nie jakiś składak?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.