To był mój Atlantic, wymieniłem się z Panem Zbyszkiem że Szczecina, oprócz koronki i nie wiem jak ze szkłem jest ok. Koperta od dekla miała trochę wzerow. Wejdź sobie do wątku o Worldmasterach i 27 marca go pokazywalem.
Nie wiem dlaczego ale w dniu dzisiejszym otrzymując wiadomości prywatnie nie dostaje maila, oraz nie wyskakuje mi czerwone powiadomienie w prawym górnym rogu... Dotyczy wersji mobilnej
Edit. Ok miałem wyłączone powiadomienia o prywatnej wiadomości nie wiem czemu bo niczego nie ruszałem... Wczoraj było ok, ale maili dot pw to już nie dostaje w spamie też nie mam
Z punktu kolekcjonerskiego to źle... Ja osobiście nie toleruje malowanek, dla mnie ma być jak najbardziej oryginalny, ale ludzie noszą i malowanki ich wola.
Nie jestem jakimś starym wyjadaczem ale trochę Atlanticów w życiu widziałem.... Dziś byłem z krótką wizyta u majstra a on mówi,, "chyba będę miał do sprzedania takiego" i bach patrzę atlantic subsekunda i.....pointer date... Datomatic pisze pod logo na tarczy. Nieźle, takiego to ja nie widziałem na moje oko lata 40te wewnątrz ponoć AS 984...sorki za fotki na szybko robione.
Toplife dzięki za cynk FB nie mam zresztą jest tylu oszustów sam nie wiem czy mają zegarki które wystawiają czy nie normalnie strach się bać. Narazie wymiany chce zrobić jak znajdę pajęczyne to sloneczko i firanka pójdą do ludzi
Co do płynności działania nie mam uwag... ale skoro nie ma przejścia do ostatnio czytanego postu w temacie to bardzo pomagała mi strzałka przejdź na dół bądź górę tematu (mobilny chrome) teraz nie widzę tych strzałek (to był taki szary pasek na szerokość całej strony) czy zostały usunięte?
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.