Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

lobo82

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1471
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez lobo82

  1. To był mój Atlantic, wymieniłem się z Panem Zbyszkiem że Szczecina, oprócz koronki i nie wiem jak ze szkłem jest ok. Koperta od dekla miała trochę wzerow. Wejdź sobie do wątku o Worldmasterach i 27 marca go pokazywalem.
  2. Super Rakieta... Ten sprzedający ma jeszcze jedna drewniana nie tak ładna jak ta ale czy to nie jakiś składak?
  3. Wreszcie mam Sputnika w zadowalającym mnie stanie...
  4. Napisałem do sprzedającego i powiedział że cos ma i wystawi też jedna kupiłem ale to ponoć wszystko już więcej nie ma
  5. Dzięki Pawel... No zdecydowanie ma coś w sobie.... Przerobiłem kilka Worlmasterów ale został tylko ten jako kwintesencja ????
  6. Nie wiem dlaczego ale w dniu dzisiejszym otrzymując wiadomości prywatnie nie dostaje maila, oraz nie wyskakuje mi czerwone powiadomienie w prawym górnym rogu... Dotyczy wersji mobilnej Edit. Ok miałem wyłączone powiadomienia o prywatnej wiadomości nie wiem czemu bo niczego nie ruszałem... Wczoraj było ok, ale maili dot pw to już nie dostaje w spamie też nie mam
  7. Ja zostałem tylko z jednym Worldmasterem i jest mi z nim dobrze
  8. Myślę nad sprzedażą tej mojej firanki, zegarek po serwisie, stan jak widać cena myślę 800pln plus szip niżej nie zejdę jakb co pisać
  9. Z punktu kolekcjonerskiego to źle... Ja osobiście nie toleruje malowanek, dla mnie ma być jak najbardziej oryginalny, ale ludzie noszą i malowanki ich wola.
  10. Taki... Zastanawiam czy ma zostać czy nie....
  11. Ehhh Frantz.... Moje marzenie taka pajęczyna
  12. Nie jestem jakimś starym wyjadaczem ale trochę Atlanticów w życiu widziałem.... Dziś byłem z krótką wizyta u majstra a on mówi,, "chyba będę miał do sprzedania takiego" i bach patrzę atlantic subsekunda i.....pointer date... Datomatic pisze pod logo na tarczy. Nieźle, takiego to ja nie widziałem na moje oko lata 40te wewnątrz ponoć AS 984...sorki za fotki na szybko robione.
  13. Toplife dzięki za cynk FB nie mam zresztą jest tylu oszustów sam nie wiem czy mają zegarki które wystawiają czy nie normalnie strach się bać. Narazie wymiany chce zrobić jak znajdę pajęczyne to sloneczko i firanka pójdą do ludzi
  14. Hej podbije jeszcze tu, szukam takiego Atlantica Kupię lub wymienię (szczegóły do dogadania na PW) mam takie jakby co
  15. Super.... Działa dzięki teraz to bardzo wygodnie się przegląda dzięki
  16. Dzięki...wielki szacun za nowe Forum dziekujemy
  17. Co do płynności działania nie mam uwag... ale skoro nie ma przejścia do ostatnio czytanego postu w temacie to bardzo pomagała mi strzałka przejdź na dół bądź górę tematu (mobilny chrome) teraz nie widzę tych strzałek (to był taki szary pasek na szerokość całej strony) czy zostały usunięte?
  18. Nie rozumiem... normalnie przez przeglądarkę chrome w telefonie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.