Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

lobo82

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1471
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez lobo82

  1. Cały czas flagowiec lat 60tych-jakby ktoś go chciał pisac PW
  2. Zachwycam sie nim cały czas, ale jakby ktoś chciał go przygarnąć do swojej kolekcji może mnie korumpować bo inne projekty czekają
  3. Ja miałem z nimi osobisty kontakt w czerwcu-- naprawa rotomatu, bez zarzutu.
  4. Jedna z najpiękniejszych delban
  5. Ja mam taką nowalijke, długi czas polowałem, nie na żywo jeszcze piękniejsza
  6. lobo82

    Liczymy żółwie

    Dzięki, ale jaki tam starawy - 1982 taki jak ja 😁 piękny i młody forever
  7. Gdzieś mi się obilo sloneczko z logiem "atlantic" z małym "a" ale nie wiem czy to nie była jakaś sklejka
  8. Piątek 13go to i taki zegarek
  9. Zatęskniłem za 6309 i jest
  10. Panowie poszukuję wskazówki sekundowej do Recordmastera jeżeli coś ktoś PW-dzięki
  11. Piękna delbana właśnie szukam takiej jakby ktos chciał sprzedać to PW 😁
  12. Dzięki za info, Certinowa wariatko 😁 fajna kolekcja, ale dziwię się czemu w wersji dali nie dali DS2 w oznaczeniu czyżby dlatego że to pierwsza damka z linii DS jak mówisz? Co do sekundnika to przerabiałem parę zegarków bez niego i to nie dla mnie, jakiś ruch musi być na tarczy 😁
  13. lobo82

    Nasze Budziki

    No Staszku jak długo tu nie zaglądałem tak mi przeszło przez myśl że tu znajdę ten budzik i jest.... Pieknie wyszedł i dobrze trafił. Nasza spuscizna narodowa, gratulacje.
  14. Fajna czyżby NOS bo widzę pudełka w tle 😁. Nie wiedziałem że damki nie mają sekundowej, kształt jak DS2.
  15. lobo82

    Liczymy żółwie

    Jasne 😁, za kilka lat to będą, w cenie willarda i poniżej 5kpln nie zejdą
  16. lobo82

    Liczymy żółwie

    Świetny, ostatni prawdziwy zlowik vintage, sprzedałem swojego ale jak tylko będę miał możliwości to szukam dla siebie. Ile Cie wyszedł taki piękny okaz bo ceny bywają astronomiczne.
  17. lobo82

    Subkolekcje

    Dzięki, moja własna twórczość tzn pasek kupiony wzór dorobiony 😁
  18. lobo82

    Subkolekcje

    Ja do mojego drewna taki pasek dobrałem, cholernie ciężko coś dopasować
  19. Dekiel odkręcany ale wygląda oryginalnie i jeszcze metka - miodzio
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.