Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

lobo82

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1471
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez lobo82

  1. lobo82

    Unitra Warel

    Super cena, piękny egzemplarz gratki
  2. lobo82

    Unitra Warel

    Boże to jest kradzież w biały dzień
  3. lobo82

    Unitra Warel

    Gratulacje... Ze jeszcze takie Stany dostępne... Jaki koszt jeśli mogę wiedzieć
  4. Ten model powszechniej występował na eta 1100 FELSA jest dużo rzadsza
  5. Dzięki... Ma jeszcze polski mostek i gładkie koła naciągowe... Reszta ruska niestety
  6. Dzięki Pawel też się cieszę ilekroć patrzę na fakturę tarczy to mówię sobie Wow szacun Atlantic z tamtych lat
  7. Ja za to dziś rano odsłoniłem swoją pełną firankę
  8. Ty tak na poważnie? Do Franza mówisz nie bluźnij on i malowanka. O nie nie
  9. Zostaw jak jest... Masz indywidualny egzemplarz
  10. Fajna i na Felsie.... Co jej tak wskazówki godz i minutowa srebrne się zrobiły?
  11. Jakby ktoś chciał zapraszam po mojego Chronoscope http://zegarkiclub.pl/forum/topic/184247-junghans-chronoscope-jasna-tarcza-na-gwarancji/?fromsearch=1
  12. Ciesz się z tego wyniku i zostaw jak jest... Bdb wynik
  13. lobo82

    Nasze nowe nabytki vintage

    Pomimo wieku nadal robi wrażenie... Nie widzę koronki jest tam jakaś ?
  14. Dzięki Panowie... Worldmastery to kwintesencja klasyki: manual, piękne tarcze, styl vintage
  15. Kto się zna ten zna na pewno nie mają tęgiego marketingu jak omega ale ta firma jest bliska mojemu sercu
  16. No Arku piękny Recordmaster przygarnalbym jakby co:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.