Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

MasterMind

Użytkownik
 • Content Count

  5352
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Everything posted by MasterMind

 1. Miałem parę Datejustów i z pewnością jeszcze do tego modelu wrócę. Na "Big Rose" ostrzyłem się od dłuższego czasu. Lubię koperty typu oyster, ale też charakterystyczne zegarki/modele. Big Rose ma ciekawe indeksy godzinowe, wskazówki typu "miecze" (tutaj bez lumy, która może się wykruszyć) i piękne logo róży na 12-tej. Trudno dostać ten model z fabrycznie zachowaną tarczą, wiele egzemplarzy jest po malowaniu. Zegarek ten będzie miał dla mnie symboliczne znaczenie - kupiłem go podczas wyprawy do Japonii (być może pierwszej i ostatniej w moim życiu ) z okazji 10 rocznicy ślubu i jego mały rozmiar pozwoli mi dzielić się nim z żoną.
 2. Tudor "Big Rose" Prince Oysterdate ref. 7966 z 1963 roku.
 3. Wracam do klubu miłośników Tudora z takim vintagem Tudor Prince Oysterdate "Big Rose" ref. 7966 z roku 1963.
 4. From the album: Vulcain Cricket '~60 Cal. MSR S2

  Instagram: vanguard.watches

  © MasterMind

 5. From the album: Rolex GMT Master II 2004 Cal. 3185 ref. 16710

  Instagram: vanguard.watches

  © MasterMind

 6. Wygląda ciekawie. W szczególności zapięcie. Trochę "kosmicznie". Przy tej długości ogniw może nie być jednak zbyt wygodna w użytkowaniu.
 7. @Perpetuum Mobile to jedna z najlepszych opinii jakie otrzymałem! Nawet nie chodzi o to, że tak pozytywna i świetnie napisana, ale Twoje wrażenia są tak bliskie efektu, który chciałem osiągnąć u czytelnika. Dlatego serdecznie dziękuję! Przy okazji zachęcam wszystkich, którzy przeczytają moją powieść, do wystawiania swoich ocen i recenzji także na portalu lubimyczytać, albo chociażby na stronie Empiku pod samym ebookiem. Im więcej opisanych wrażeń, tym większa szansa, że uda mi się jakoś wypromować tę historię i może znaleźć wydawcę dla wersji papierowej
 8. Nie wiem, może rozważ jeszcze zakup wersji ze stalową kopertą, L3.782.4.56.9 (czarny), albo L3.782.4.76.9 (grafit) - jak gdzieś przydzwonisz, to Ci się ucho od koperty nie ukruszy, a zegarek dostaniesz nowy za ok. połowę ceny tej przecenionej ceramiki?
 9. Chciałem już napisać, byś się czymś takim jak brak pudełka nie przejmował, ale wszedłem z ciekawości zobaczyć, o jakiego HC chodzi i jak zobaczyłem cenę, to się poczułem, jakbym żył w Republice Weimarskiej w czasie hiperinflacji. "Przecena" z 21 200zł na 14 840zł? Wow! Jakbym miał kiedykolwiek tyle dać za jakiegokolwiek HydroConquesta, to rzeczywiście zastanawiałbym się, czy jak nie ma pudełka, to warto kupować... Pytanie co Ty chcesz z tym zegarkiem dalej robić? Pudełko Ci jest potrzebne, bo chcesz się zabezpieczyć na wypadek odsprzedaży i chcesz, żeby zestaw był kompletny?
 10. @agremi Super! Jak już przeczytasz (moją :D) to zapraszam do napisania do mnie, czy to na maila, albo tutaj na forum, jakie miałeś wrażenia/uwagi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.