Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MasterMind

Użytkownik
 • Content Count

  5,375
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Everything posted by MasterMind

 1. Widziałem tego zielonego ostatnio. Ciekawy kolor, nigdy bym nie powiedział że mi się spodoba, a jednak co na żywo, to na żywo. Kolor piniondza (hamerykańskiego), więc zawsze "na propsie"
 2. Zgadza się. Włosi wyspecjalizowali się też np. w produkcji bransolet typu president z litego złota, o jakości zbliżonej/takiej samej jak oryginały od Rolexa.
 3. Certina DS-1 w dowolnym wariancie, czy to retro (vintage) czy klasycznym myślę że będzie dobrym wyborem do 3k, a i poza noszeniem do garnituru jest fajnym zegarkiem na co dzień. Jeżeli wolisz bardziej klasyczne tarcze (rzymskie indeksy) typowo Tissot Le Locle będzie dobrym wyborem do 3k.
 4. Na ręku, na ręku... a na butach też może być?
 5. MasterMind

  Liczymy żółwie

  Wszystkich Świętych jest, to i bezel duch... ja nie widzę problemu
 6. Hej, na sprzedaż oferuję dziś zegarek: Marka: Tudor Model: Prince Oysterdate Submariner Ref. 79090 Średnica: ~39mm Bransoleta: 20mm Tarcza: ciemno-niebieska Bezel: oryginalnie niebieski, obecnie wyblakły (typu "ghost") Rocznik: 1992 (numer seryjny B40xxxx) Stan ogólny: 7/10 (jak na zegarek vintage - szczegółowy opis poniżej) - Zegarek mechanicznie sprawny, brak problemów z przerzucaniem, czy centrowaniem daty. Ostatni serwis nieznany. - Koperta z nawiercanymi uszami, w bardzo dobrym stanie jak na wiek, niespolerowana (widoczne fazki itd.) nosi ślady normalnego użytkowania - więcej dokładnych zdjęć poniżej. - Bransoleta oryginalna dla tego modelu i rocznika, z poprawnymi ogniwami końcowymi i stemplem na zapięciu. Stan bardzo dobry, niewyciągnięta. Jest to bransoleta ze zwijanych stalowych ogniw (nie jest na wkręty, ogniwa należy rozginać, by bransoletę skrócić), z oryginalnym zapięciem typu fliplock (logowane - Tudor) i przedłużką dla nurków. Obecnie bransoleta skrócona na nadgarstek ~17.5cm (czyli realnie wewnątrz w obwodzie ~18cm) na zapięciu jeszcze dwie dziurki mikroregulacji i jedno ogniwo zdjęte (łącznie w komplecie 11 ogniw + end linki = ok. 20cm max). - Koronka oryginalna (logowana - Rolex). - Szkło pleksi oryginalne, w b.dobrym stanie, grube. - Tarcza w idealnym stanie, placki lumy o delikatnie kremowej barwie. - Wskazówki oryginalne, luma oryginalna, o barwie korespondującej z tą na tarczy. - Bezel oryginalny (bezklikowy), w ocenie mojej i kilku speców od tematu, wyblakły w sposób "naturalny", a nie kombinowany jakimiś chemikaliami i innymi domowymi sposobami. Od wewnątrz fabrycznie niebieski, bezel miał uzupełnianą perłę przez firmę w Chicago, która dobrała oryginalną trytową perłę z okresu, o odpowiednim dla wieku przebarwieniu. - W zestawie oryginalne pudełko vintage Tudora zewnętrzne i wewnętrzne, karta z Japońskiego sklepu z zegarkami vintage (Satin Doll), a także rarytas, oryginalna kotwica/zawieszka Tudora (warta min. $100). Biorąc pod uwagę obecne ceny rynkowe i znikomą dostępność niebieskich ref. 79090 w Europie, zegarek oferuję w cenie 44 000 PLN - jestem otwarty na propozycje (tylko sprzedaż, bez wymian). Przewiduję wyłącznie odbiór osobisty (Bydgoszcz).
 7. Ładny zegarek, ładna fota... echhh
 8. From the album: Vulcain Cricket '~60 Cal. MSR S2

  Instagram: vanguard.watches

  © MasterMind

 9. Myślę, że ktoś specjalnie robi takie zdjęcia mechanizmu, żeby nie było widać regulacji balansu, która zdradza, że to fejk
 10. Jakie kurde złudzenie, toć widać folie na obu bokach koperty
 11. Bardzo ładne trio, zarówno zegarków jak i pasków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.