Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

paterson

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. A wysłałem nawet prośbę o dołączenie do grupy polskiego dystrybutora, ale jeszcze jej nie rozpatrzył ; )
 2. Hej, rozpatruję zakup Nereide. Czy ktoś z warszawskich posiadaczy tego zegarka może się umówić żebym mógł go wcześniej wziąć do ręki i tylko upewnić się, że bardzo go chcę? : )
 3. Pewnie tak, ale wszystkie moje ostatnie zakupy były na pasku i zatęskniłem za bransoletą. Muszę mieć coś na "kajdanie" : ] Z sieci:
 4. Najgorsze jest to, że zegarek, który sobie upatrzyłem: skończył się chyba na całym świecie -gdzie nie piszę jest "out of stock". W końcu, po tygodniu poszukiwań, kupiłem przed chwilą inny z serii "Symphony" - FER2700AW0, tym razem już w Polsce. Już się nie mogę doczekać: )
 5. Witam wszystkich! W swoim pierwszym poście postanowiłem opisać swoją przygodę z Creationwatches. 14.08 zamówiłem Orienta. 15.08 przyszło potwierdzenie zamówienia i status "wysłane" 16.08 dostałem maila z DHL (wybrałem celowo kuriera, żeby nie czekać: ) ) z tracking ID Zajarany mocno czekałem przez weekend do 19.08 kiedy to dostałem maila ze sklepu, że sorry, ale zegarki im się skończyły mogę sobie wybrać inny. W związku z tym, że dostałem numer przesyłki już DHL postanowiłem poczekać trochę (kupując wcześniej w dalekiej Azji już poznałem, że zakręceni są tam jak słoik powideł). Po paru dniach braku aktualizacji na DHL napisałem maila do Creationwatches, że rezygnuję i poproszę o zrot. Zwrot zrobiony zdaje się następnego dnia (22.08) Podsumowując - dziwny sklep - szczególnie, że przesyłka musiała się znaleźć już u kuriera, ale uczciwi - zatem można polecić. pozdr Jarek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.