Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Istvan

Użytkownik
 • Content Count

  4,414
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by Istvan

 1. Witamy w klubie 50000+. Choć zapewne jestem mocno spóźniony z gratulacjami.
 2. Istvan

  Twoja kolekcja!

  Nie ma chronografu. Nie ma także ANI JEDNEJ NIEBIESKIEJ TARCZY. 🙍‍♂️ Przydałby Ci się żółty Avenger.
 3. Poszedł mail, ale wysłałem wszystkie dziewięć zdjęć.
 4. Szkoda, że WatchGecko nie wysyła już towaru do Polski. Co wyście zrobili? To samo Zuludiver. Teraz pozostaje ciągnąc paczkę z USA z dodatkowymi opłatami i czekać nawet kilka miesięcy. W polskiej dystrybucji są same chińczyki?
 5. Panowie, nie przejmujcie się mną. Za dużo suchej kiełbasy zjadłem wczoraj.
 6. Robiąc drugi kierunek studiów, nikomu nie powiedziałem, że miałem już pierwsze studia za sobą. Rok po roku wygrywałem konkurs z języka angielskiego, bijąc rekord uczelni i zgarniając pulę nagród. Panowie, kochani moi, serio?
 7. Trident GMT na bransolecie kosztował niedawno 1000 funtów. Obecnie to 1315. Mamy niezłe przesuniecie - zegarki premium praktycznie przekroczyły cenę 20k zł. Średnia półka coraz bliżej 7-8k. Jeszcze trochę i będzie 10k zł. Kupujcie szybko, co macie kupić, chyba, że pensje rosną Wam proporcjonalnie.
 8. Trzecia i zarazem ostatnia moja Certina. Więcej nie planuję. Coraz rzadszy Sauber.
 9. Gdyby Tissot sięgał odważnie do swojego starego wzornictwa, byłby o parę klas wyżej. Na szczęście jest linia Heritage. Piękny!
 10. Stary, dobry Quadrato sprzed lat. Kupiłem go, bo pasuje do kwarcowego pudełka, które sobie zaplanowałem. No i to model, który był na półkach sklepowych, gdy zaczynałem interesować się zegarkami. Taka podróż sentymentalna. Jak klikniesz w poniższe zdjęcie, może zobaczysz jakieś detale.
 11. Czwarty Tissot, wyszarpany z lombardu. To była dopiero przygoda.
 12. Mój drugi Tissot z odzysku. Króciutko - jakość wyższa niż dzisiejszego odpowiednika.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.