Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

atrax

Użytkownik
 • Content Count

  530
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

atrax last won the day on September 6 2015

atrax had the most liked content!

Community Reputation

40 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. I nawzajem! Miło Cię widzieć (jak i nieco innych znajomych twarzy).
 2. Mazik, Golumiasty -> dzięki Tez już spotkałem się z opiniami, że pierwszy serwis, to tak po 4-5 latach użytkowania w tym wypadku. Póki co, odpukać, mechanizm jest zdrowy i niezawodny. Ryska jakaś tam jest, ale raczej na tyle małe to, że raczej ignoruję . Musiałby przeżyć dużo większe turbulencje, żebym myślał o zdarciu zewnętrznego AR. Na razie jest fajnie:
 3. Pionowe pasy i design koperty . Piękny zegar. A ja zagaduję, żeby zapytać o najlepszy wybór serwisu dla mojej 3-letniej już SMPc . Jak na razie, działa świetnie, ale to nie znaczy, że nie powinna pójść na przegląd kiszek. Wróciłem do Polski, przeprowadziłem się do Warszawy, więc w teorii nie powinno być trudno znaleźć jakiś punkt serwisowy. Żeby nie pytać w ciemno, przeszukałem nieco forum i wyszło tak: - Piękna 47. Przeczytałem, że starszy pan z małym zakładem, ale fachowiec. Rozumiem, że zna się na serwisie mechanizmu co-axial? Przy okazji pewnie poprosiłbym go o przeszczotkowanie klamry od bransolety. Wiem też, że drogo, ale serwis takich perełek z założenia musi swoje kosztować. - Swatch Group Polska na Marynarskiej 15. Niby oficjalny serwis, niby wszystko ok, ale jednak dał mi do myślenia ponad 20-stronnicowy wątek na forum, w którym wybuchł prawdziwy kałszkwał na temat jakości serwisu. Właściwie to wystarczyłoby mi, gdyby ktoś do tego zegarka zajrzał, powymieniał to, co potrzebuje wymiany i przy okazji nie potraktował go, jako otwieracz do piwa. Będę wdzięczny za każdą opinię
 4. To chyba był jedyny powód, dla którego kiedyś rozważałem zastąpienie SMPc czymś takim, jak Seamaster 300 Master co-axial lub ewentualnie jakiś Tudor lub Rolek Explorer II lub GMT (bo nie trzeba chuchać i dmuchać na szkło) . Ale z drugiej strony... w praktyce tego nie widać. Trzeba kombinować, obracając zegar pod kątem, w ostrym świetle, żeby to coś zauważyć. Przestałem się tym przejmować. Ryska ma roczek i od tamtej pory nie wpadła żadna nowa. Kupując ten zegarek, zastanawiałem się raczej nie "czy", a kiedy coś takiego nastąpi. Oczywiście szczęśliwy nie byłem z tego powodu, ale patrząc na to z perspektywy... Nie widać tego, dopóki się nie szuka, zegar jest noszony codziennie, bo od momentu zakupu jestem zachwycony . Aż mi żal czasami zostawiać go w pudełku, jak trzeba wybrać opcję odrobinę bardziej garniturową. Ciężko by mi było znaleźć nurasa, który by mi zastąpił SMPc. A poza tym jest bardzo zadbany. Biorąc pod uwagę 3 lata codziennego użytkowania, to nie ma się czego przyczepić. Dodatkowo trafiła się dobrze wyregulowana sztuka, bo średnio, korektę czasu robię mu raz na 10 miesięcy. Pewnie mógłby jeszcze długo zachować takie parametry chodu, ale eh, jednak chciałbym go wysłać do spa w jakimś serwisie . A co do serwisu... dobre pytanie. Zamierzam je zadać w wątku o Omedze, żeby tu nie zaśmiecać, bo na oficjalny serwis ludzie coś narzekali (tak kojarzę), ale to było ze dwa lata temu. Oddam go do przeglądu jakoś w styczniu lub lutym.
 5. Trochę mnie tu nie było. Zdjęcie sprzed roku, zegarek ze mną już 3 lata i ciągle cieszy tak samo. Nie wiem, co jest ze mną nie tak, ale nie znudził się . Jedyna jego wada, jaką zidentyfikowałem do tej pory, to AR . Pierwsza mikroryska bolała okrutnie. Ale skoro już jest, to niech będzie. Nie ma wojownika bez blizn. Swoją drogą, pewnie niedługo będę musiał oddać do serwisu, bo wypadałoby mu nieco odświeżyć bebechy.
 6. No tak, śmiem nawet stwierdzić, że na tych zdjęciach wygląda dużo lepiej, niż na jakimkolwiek renderze, ale to chyba nie niespodzianka .
 7. Nie wiem, co takiego jest w tym modelu, ale ten Zenith Elite "dojrzał" ostatnio do tytułu mojego ulubionego zegarka "do koszuli" . Podoba mi się dużo bardziej niż JLC Ultra-thin. Marzy mi się taki z czarną tarczą .
 8. Moja jest Four Hands 42, mm. A i dzięki . Wiedziałem, że można na Was liczyć.
 9. W końcu postanowiłem sprawić sobie pasek do białej KonTiki FH. Myślę, że doda jej to trochę młodości i przede wszystkim - kontrastu . Zanim jednak sklep wyciągnie kasę z mojej karty płatniczej... szerokość paska w tej wersji to 22 mm, prawda?
 10. W pierwszej chwili aż zbliżyłem się do ekranu, żeby odczytać, co to za model GS .
 11. Marku - Jeśli idzie o koncept Twoich zdjęć (bo to nie pierwsze ), to miałem coś napisać, ale obrazek odda to lepiej.
 12. atrax

  Nóż

  Dzięki Szymonie. Zatem sobie odpuszczę. Do osiągnięcia satysfakcji z krojenia pomidora, chyba obecny zestaw wystarczy. Zgadzam się w 100%. Trójpodział tego zdjęcia został sprofanowany celowo, jako, że dyskusja o nożach na zegarkowym forum.
 13. atrax

  Nóż

  A ja się zastanawiam, czy jest jakikolwiek sens dokupienia kamieni ultra-fine do ostrzałki Spyderco Tri-Angle. Przy użyciu standardowego zestawu i tak mam efekt brzytwy i chyba tyle mi wystarczy, ale czasem korci mnie, żeby wypróbować, czy nie da się podkręcić ostrości jeszcze bardziej .
 14. atrax

  Nóż

  https://youtu.be/FytQkOosE9s?t=6m18s Powiedzmy, że to wyglądało trochę tak jak powyżej ^ Ale fakt jest taki, że od kupna, kartony idą dzień w dzień. I w kuchni do warzyw i owoców. Nóż używany codziennie . Co nie zmienia faktu, że nie wywarzam nim drzwi, ani nie kroję betonu .
 15. atrax

  Nóż

  Jak na dyndadełko sklecone po pijaku w księżycową noc, to jest moc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.