Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Mam. Naprawdę porządne wykonanie. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  2. Jak widziałem, że wisi na tym rower za 20k, to rozwiało moje wszelkie wątpliwości co do niego Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  3. "nocnik " musi być dobry. W moim zaprzyjazninym sklepie rowery za ciężkie pieniądze na tym wiszą
  4. http://www.wysepka.pl/akcesoria-do-rowerow/909-wieszak-na-rower-cycloc.html Można dać rower na ścianie pionowo i poziomo na tym
  5. Ja mam taki z lidla. Łapie za kiere i za siodło i wciąga pod sufit
  6. 169 i waga brdo lekka. Możesz mieć trochę racji, ale to nie reguła Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  7. A ja mam taką. Na rzep zapinaną. Sprawdza się bardzo dobrze. http://www.bikemultisport.pl/pol_pl_Giant-oslona-pod-lancuch-na-rame-mala-1122888_3.jpg
  8. Ja mam właśnie takiego neoprena i przerzutkę ze sprzęgłem. Ale najniższy model przerzutki ze sprzęgłem z to 10 biegowe deore. Nie podejdzie koledze pod 9 biegów Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  9. Mi właśnie w terene pasuje wąska. A znam gościa, co jeśli w terenie na 550
  10. Ja się z 720 prostej, przesiadłem na 670 wzniesioną i to jest dla mnie ideał.
  11. Im szersza kiera, tym gorzej się podjeżdża. Dobrze Ci radzę z własnego doświadczenia. Zostań z taką jaką masz. A po pewnym czasie sam dojdziesz do wniosku, że to jest za dużo i bedziesz montować krótszą.
  12. Moim zdaniem pakowanie 720 i więc, do xc, to jest przesada absolutna. Utrudnisz sobie podjazdy.
  13. Szerszą kiere? Ja przesiadłem się z 720 na 670 i jestem mega zadowolony. Jaką ty masz tą kiere teraz?
  14. Przerzutka 10s może mieć problem i z manetką 9s i kqsetą Ona ma inny ciąg. Taka dygresja: SIS, To nie nazwa grupy, a technologii. Shimano indeks system. Załóż osłonę na ramę. Zapewnisz sobie komfort psychiczny i osłonisz ramę aa osłonę już masz. To śpij sopkojnie. Nic się nie rozleci.
  15. Zamówiony : http://www.bikecenter.pl/p4859,pro-zestaw-narzedzi-skrzynka.html
  16. egzo18

    Orient

    Uuu czemu go sprzedałeś? Taki fajny był
  17. egzo18

    Orient

    No dokładnie. Albo Japanese made. Albo made in Japan. Swiss made i made in Swizerland. Na twoim alpinist pisze made in Japan na deklu, prawda?
  18. Grupa deore jest ok. Osłona pomoże, nie będzie Ci ramy obijać.
  19. To że łańcuch bije o ramę, to normalne. Załóż osłonę na ramę. Przerzutki ze sprzęgłem redukują to zjawisko. Jak łańcuch spada z przodu, to regulujemy przód. Ale mi to śmierdzi wyciągniętym łańcuchem. Masz przymiar do łańcucha?
  20. Jak łańcuch spada, to trzeba ogranicznik na przerzutce dokręcić. Jak prseskakuje z biegu na bieg, to spróbować baryłką. Jak nie pomoże, to wymienić łańcuch bo pewne naciągnięty.
  21. egzo18

    Orient

    Czyli tsk ma być? Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  22. No zdziwiłem się, że się nawet nie poobijałem. Zamówiłem już przewód, płyn, lejek... I będę wymieniał No i kolejna rzecz na liście rozwalonych części roweru. Cholera od maja albo od kwietnia : Klamka Xt , przerzutka slx i teraz przewód ...
  23. Sorry, że post pod postem. Byłem sobie na nocy naukowców na pwsz w Tarnowie. Wracam sobie już do domu i chcę sobie przejechać między dwiema słupkami. Ciemno. Moja lampka, to taki migacz. Jadę. Wjeżdżam między słupki i brzdęk i leeeeecę. Pozbierałem się w lekkim szoku. Myślę sobie: " co jest ku****!" a tam.... Zerwany łańcuszek między słupkami. Straty: Urwany przewód hydrauliczny przedni....
  24. egzo18

    Orient

    No no... Ciekawe. Trzy w jednym. Tylko ten napis japan made... To jest niegramatycznie....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.