Ja mam właśnie takiego neoprena i przerzutkę ze sprzęgłem. Ale najniższy model przerzutki ze sprzęgłem z to 10 biegowe deore. Nie podejdzie koledze pod 9 biegów Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Im szersza kiera, tym gorzej się podjeżdża. Dobrze Ci radzę z własnego doświadczenia. Zostań z taką jaką masz. A po pewnym czasie sam dojdziesz do wniosku, że to jest za dużo i bedziesz montować krótszą.
Przerzutka 10s może mieć problem i z manetką 9s i kqsetą Ona ma inny ciąg. Taka dygresja: SIS, To nie nazwa grupy, a technologii. Shimano indeks system. Załóż osłonę na ramę. Zapewnisz sobie komfort psychiczny i osłonisz ramę aa osłonę już masz. To śpij sopkojnie. Nic się nie rozleci.
To że łańcuch bije o ramę, to normalne. Załóż osłonę na ramę. Przerzutki ze sprzęgłem redukują to zjawisko. Jak łańcuch spada z przodu, to regulujemy przód. Ale mi to śmierdzi wyciągniętym łańcuchem. Masz przymiar do łańcucha?
Jak łańcuch spada, to trzeba ogranicznik na przerzutce dokręcić. Jak prseskakuje z biegu na bieg, to spróbować baryłką. Jak nie pomoże, to wymienić łańcuch bo pewne naciągnięty.
No zdziwiłem się, że się nawet nie poobijałem. Zamówiłem już przewód, płyn, lejek... I będę wymieniał No i kolejna rzecz na liście rozwalonych części roweru. Cholera od maja albo od kwietnia : Klamka Xt , przerzutka slx i teraz przewód ...
Sorry, że post pod postem. Byłem sobie na nocy naukowców na pwsz w Tarnowie. Wracam sobie już do domu i chcę sobie przejechać między dwiema słupkami. Ciemno. Moja lampka, to taki migacz. Jadę. Wjeżdżam między słupki i brzdęk i leeeeecę. Pozbierałem się w lekkim szoku. Myślę sobie: " co jest ku****!" a tam.... Zerwany łańcuszek między słupkami. Straty: Urwany przewód hydrauliczny przedni....
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.