Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. egzo18

    Wybór pióra.

    Dla kobiety... lamy al star, kolorowe, ładne, dobre, wytrzymałe i w budżecie się mieści.
  2. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  3. No to proszę Metoda na trzy trytki. Pozwala uzyskać bardzo wysoką dokładność Dwie ograniczają na boki, jedna na góra dół. Analogicznie przód Oczywiście stojak do tego jest zbędny a do przodu nie trzeba rozbierać połowy roweru Wystarczy dać rower do góry kołami. A centrownicę sobie sprawę pod choinkę polską bitul
  4. Tylko wydaje się trudne. Najtrudniejsze jest bicie góra dół. Wyszło mi świetnie . Metoda z trytkami. Mogę pokazać.
  5. Ja teraz nie jeżdżę. Pogłębiam wiedzę na temat mechaniki. Bawiłem się wczoraj w centrowanie starego koła i mi wyszło! bicie góra dół i bicie boczne
  6. Ja na kołach 27,5 ze względu na wzrost. Ale na razie osiągam pełnię szczęścia z ht, czy ostro po lesie, czy daleko po asfalcie
  7. Jest do dh miejsce nawet w Tarnowie na amatorskie. Tylko te rowery to jadą tylko w dół . Full jest ok. ( Jak dla mnie tylko full xc lub super xc) Ale za mało uniwersalny jak dla mnie. A na ht może dużo zrobić i ht nie wybacza błędów
  8. Jeśli napęd nie ogranicza albo nie utrudnia jazdy to nie ma co ruszać.
  9. Xtr kosztuje dwa razy tyle co mój :) Napęd zawodniczy. A grupy di2... Xtr i xt ale to już całkiem profeska jest
  10. Harry Potter i Zakon Feniksa.
  11. Mój pełny napęd slx w pełnym błocie lata jak czysty
  12. Ale ma zafajdane kółka. Sprzęgło widzę, że ma. Acera lata jak żyd po pustym sklepie na wybojach. Sprzęgło robi robotę u mnie slx. Jak się nie zmienia linek i pancerzy regularnie, to tak jest, że się rwie
  13. Nie ma siły by przypadkiem przewód uszkodzić. Grube ścianki, twardy. Trzeba naprawdę mocno rypnąć. ( Wiem co piszę )
  14. Najczęściej hydraulika leci zewnętrznie i pod górną rurą . W podniesieniu nie przeszkadza. Do serwisu łapiemy i tak za sztyce prawie zaweze. Mi to nigdy w przenoszeniu nie przeszkadzało. Za przewód można złapać, on jest twardy nic mu nie bedzie jak niesiemy rower. A ma to swoje plusy. Jak się przewód uszkodzi, to ramę umyjesz z zewnątrz ( nawet dota zneutralizujesz szybko wodą, w przypadku hampli na dota) a jak by ci się płyn dostał do przelotki w ramie...
  15. O nawet nie wiedziałem, że on ma wewnętrzne prowadzenie linek
  16. Ja dziś trochę jeździłem. Stery idą. W końcu Swiss comp. Maszynówki, złote. http://ctbike.pl/swiss-comp-stery-polzintegrowane-1-1-8-zlote.html
  17. egzo18

    Wybór pióra.

    Kaweco sport, to całkiem fajne pióro jest.
  18. egzo18

    Wybór pióra.

    Ja pióra nigdy nie noszę luzem. Albo w kieszonkę koszuli, albo do plecaka, ale w etui.
  19. egzo18

    Wybór pióra.

    Justus ma dwa wykończenia. To o którym mówisz i takie. http://www.nibs.com/pilot-justus-95.htm
  20. egzo18

    Wybór pióra.

    Sam musisz wiedzieć czy ciężkie pioro ci odpowiada.
  21. egzo18

    Wybór pióra.

    Jeśli zakup w Japonii to tak to wygląda
  22. egzo18

    Wybór pióra.

    Pilot jest w Polsce za chore pieniądze Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  23. egzo18

    Wybór pióra.

    Ja bym zachęcał do pilota, ale japońskie stalówki to są prawie zawsze cienkie igły. A grubsze ciężko dostać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.