Najczęściej hydraulika leci zewnętrznie i pod górną rurą . W podniesieniu nie przeszkadza. Do serwisu łapiemy i tak za sztyce prawie zaweze. Mi to nigdy w przenoszeniu nie przeszkadzało. Za przewód można złapać, on jest twardy nic mu nie bedzie jak niesiemy rower. A ma to swoje plusy. Jak się przewód uszkodzi, to ramę umyjesz z zewnątrz ( nawet dota zneutralizujesz szybko wodą, w przypadku hampli na dota) a jak by ci się płyn dostał do przelotki w ramie...