Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

egzo18

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2687
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez egzo18

  1. Uważaj aby nie było smaru w cylindrze. Nie czyść lufy wyciorem.
  2. Kup sobie coś crossowego na sztywnym widle.
  3. Chamstwo ludzkie... Pykam sobie dziś z wiatrówki w ramach anty stresa po uczeni. Kulturalnie, na własnej posesji, wszystko bezpiecznie kulochwyt itp. Cel - paczka zapałek, pusta. Dystans, jakieś 55m. Strzelam sobie w najlepsze a tu mi strażnik miejski z za płotu woła.... Dobra. Rozładowałem karabinek i idę. Pytam: o co chodzi? Pan wypytuje mnie o dane osobowe. Potwierdzam. Ma pan pozwolenie? Wtf?! To wiatrówka. Pan dostał wydruk ustawy. Dlaczego strzela pan na posesji? Bo mi wolo. Zawarte w ustawie. Gość oczy jak talerze. Coś mruknął o sąsiadach, przeprosił i poszedł. Moja sąsiadka.... Jak ja jej nie cierpię...
  4. Stabilność jest znakomita. Spokojnie można walić młotkiem gdyby było trzeba
  5. Zgadzam się. Dużo moich znajomych, nawet jak ze mną jadą, to mówią " po co ty tak kręcisz " a potem jest płacz i zgrzytanie kolan. Warto się nauczyć jedzić z wysoką kadencją
  6. Mam licznik bezprzewodowy. Sigma bc12.12 sts. Nie mam zastrzeżeń. Działa dobrze w deszczu, w błocie, nie ma dużych opóźnień. Polecam.
  7. Tessio, pokaż na jakim rowerku taką ładną prędkość zrobiłeś
  8. To prawda. Są ogromne. Ale pamiętajmy, że to zakup na lata.
  9. Inny model. Ciąg dalszy wyposażenia warsztatu. Stojak serwisowy. Moja samoróbka się się nie sprawdza. A więc : https://m.centrumrowerowe.pl/narzedzia-i-smary/stojaki-serwisowe-na-rower/p,stojak-montazowy-pcs-9-skladany-park-tool,7385.html Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  10. Moja od nowości wesoło terakota. Ma przejechane 1500 km
  11. Moja piasta dt ( nie wiem jaka) tyka jak traktor.
  12. Ooo nie zapytałem w pw To jest 26, 27.5 czy 29
  13. No to twoje jedno koło, to prawie moje dwa :)
  14. Konkretniej proszę... ile za to kółko Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  15. Ile takie kółko? Albo model podaj, to sobie znajdę
  16. Popieram wybór kół dt. Sam mam i polecam.
  17. Ja mam steam pro. Czyli maszyny. Mają tą przewagę, że piny wykręcane od spodu. I nawet anoda nie schodzi Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  18. Stojaki pod suport są dedykowane do karbonu. ( oczywiście można do alu) On jakoś nie budzi mojego zaufania. Czy to będzie stabilne?
  19. Ładne te " geje " Ciekawe czy lakier będzie schodził. Piny odkręcane tylko od góry? ( to współczuję podczas wymiany)
  20. Mam od 1500 km. Sprawiają się. Ale na wiosnę będę zakładał maxxis crossmark tubeless
  21. Oby jak najpóźniej. Ale pewnie w zimie pójdą w ruchu. Rozbiórka roweru, do gruntownego czyszczenia i serwisu widelca
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.