Mają przejechane 1500km. Także jeszcze nie dużo To są dartmoor stream pro na łożyskach maszynowych i ślizgowych. Złego słowa nie powiem na nie. Nawet farba nie chce się scierać.
Kolega wykrętakiem usuną śrubę bodaj m3 ( przy jakiejś zdezelowanej kosiarce). Więc się da Nie miałem okazji tego użyć ( obym nigdy nie musiał) . Widziałem jak to działa i.... Działa.
Nigdy nie zdarzyło mi się przekręcić śruby lub urwać w alu. Również jak ze znajomym serwisantem gadałem, to on mówi to samo, że dynamo do alu jest zbędne. Lekka ręka. Nic na siłę ( jak on to mówił, to nie traktor, to rower). A do karbonu, to obowiązkowo. Również nisko moment jest na śrubach od zacisków. Wezmę pierwszą skrzynkę. Zamawiam w niedzielę. Apropos urwanej śruby. Są takie narzędzia - wykrętaki bodajże. Mocno ułatwiają sprawę.
Dynamo mi nie potrzebny. W karbonie..... O to tak. W alu zbędne. Większość sterów da się zdjąć domowym sposobem. A w tej walizce ( jednej lub drugiej) jest wszystko, żeby porobić u siebie i u rodziny i czasem u kolegów Tylko którą? Pierwszą? Drugą?
No dobre narzędzia rowerowe kosztują. A to jeszcze nie wszysko. Jeszcze płyn hamulcowy (olej shimano) i lejek A także ściągacz do sterów by się przydał, ale bez niego da radę
Koledzy, który? http://www.bikecenter.pl/p4859,pro-zestaw-narzedzi-skrzynka.html https://m.centrumrowerowe.pl/narzedzia-i-smary/narzedzia-rowerowe/zestawy-narzedzi/p,skrzynka-z-narzedziami-pro,460453.html Skłaniam się do tego pierwszego.
Zatrzaski używane są wszędzie. Od szosy, po dh. Na spd w terenie trzeba mieć wysoki stopień panowania nad rowerem. Tak dla ścisłości. SPD, to nazwa tylko pedałów shimano.
Widziałem w sklepie bardzo podobny rower. Tylko, że no właśnie na pasku i miał również piaste wielobiegową z tym, że elekteuczną ( di2) Może dlatego skojarzyło mi się z paskiem A pedały mam takie http://www.bikesalon.pl/upload/galleries/products/big_pedaly-dartmoor-stream-pro-white.-1437388110.jpg Jak się nie uważa przy zsiadaniu, to potrafią pięknie podrapać ( ale trzymają jak klej)
Błąd podczas operacji ( 16 lat temu). Prawdopodobnie hiriugowi omskną się skalpek. Lewą łydke mam tak cienką, że u dołu mogę ją objąć między kciukiem i małym palcem.
" Brak " ścięgna achillesa w lewej nodze. Znaczy ono tam jest, ale przecięte lub nadmiernie naciągniete i przez to całkowicie niesprawne. Więc lewa noga pedałuje niemal piętą. Dodatkowo wymusza to bardzo moco trzymajacych pedałów, żeby podczas jakiegoś dropu lub innego oderwania się od ziemi nie spadła z pedału. ( obecnie platformy z pinami i buty z płaską, miękką podeszwą)
Ubijaki podobno są nieregulowalne ( tak słyszałem mogę się mylić) U mnie tylko platformy Trollu, no przyglądanij się. Tam nie ma łańcucha Chyba, że jest i mi się coś popierdzieliło.... Widziałem podobnego z paskiem. Teraz to już sam nie wiem Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Jazda przełajowa jest ciekawa. Raz jedziesz, a zaraz biegniesz z rowerem na plecach. IMO ciekawa dyscyplina, ale kompletnie nie mój klimat. Mistrzu... Twój też fajny :)
No i rozpocząłem " Harry Potter i kamień filozoficzny " Po przeczytaniu trylogii husckiej i PLiO a także Wiedźmina, oraz dzieł Tolkiena i wielu innych książek z gatunku fantazy, hp czyta mi się bardzo lekko i szybko. Ponad 200 stron tak na raz. Zobaczymy jak będzie dalej. Styl hp jest bardzo lekki a przy tym ciekawy jak dla mnie.
Ja moje schwalbe smart samy pompuje do 2.0 jak ma być w miarę uniwersalnie i wiem, że trasa będzie mieszana. Jak jadę do lasu, to pompuje na 1,5 do 1,8, a jak jadę tylko asfaltem to na 2,2 do 2,5 Bardzo mi się ten system sprawdza.
Minus? Jak złapiesz kapcia, to wykręcisz wentyl, założysz dętką i jedziesz. Żeby potem znowu mieć bez dętki, to musisz załatać oponę i od nowa ją założyć. Chyba więcej plusów niż minusów.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.